زیرنویس سریال Marvels Agents Of S.H.I.E.L.D. - Season 2 (2015)

نام فارسی سریال : S.H.I.E.L.D عوامل مارول - فصل 2 (2015)

7.5
  • ژانر :   اکشن علمی تخیلی
  • کارگردان :   Joss Whedon
  • سال انتشار :   2015
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Clark Gregg-  Ming-Na Wen-  Brett Dalton

خلاصه فارسی

فصل دوم سریال Marvel%27s Agents Of S.H.I.E.L.D که در دنیای سینمایی مارول (MCU) می گذرد، بر تلاش فیل کولسون و تیمش برای بازسازی سازمان پس از نفوذ یک سازمان تروریستی به نام هایدرا تمرکز دارد.


خلاصه انگلیسی

Season 2 of Marvel's Agents Of S.H.I.E.L.D which is set in the Marvel Cinematic Universe (MCU) focuses on the attempt of Phil Coulson and his team to rebuilt the organization after the infiltration of a terrorist organization,Hydra.


این سریال با نام تجاری Marvel's Agents Of S.H.I.E.L.D. - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی Joss Whedon و بازیگرانی چون Clark Gregg,Ming-Na Wen,Brett Dalton در ژانر اکشن,علمی تخیلی در سال 2015 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال X-Men '97 - Season 1

8.9   - IMDB

از جایی که «مردان ایکس» متوقف شد، مردان ایکس در یک دوره گذار هستند و با از دست دادن پروفسور ایکس دست و پنجه نرم می کنند. همه می دانند که احتمالاً موقتی است.

زیر‌نویس فارسی سریال Marvel's Moon Girl and Devil Dinosaur - Season 1

7.7   - IMDB

پس از اینکه لونلا فوق نابغه ۱۳ ساله به طور تصادفی تی رکس ده تنی، دایناسور شیطان را از طریق یک گرداب زمانی به شهر نیویورک امروزی می آورد، این دو با هم همکاری می کنند تا از قسمت پایین شرقی شهر در برابر خطر محافظت کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Last of Us - Season 1

8.7   - IMDB

بیست سال پس از نابودی تمدن مدرن. جوئل، یک بازمانده سرسخت، استخدام می شود تا الی، یک دختر 14 ساله را از یک منطقه ظالمانه قرنطینه خارج کند. کاری که به عنوان یک کار کوچک شروع می شود به زودی به یک سفر بی رحمانه و دلخراش تبدیل می شود، زیرا هر دو باید ایالات متحده را طی کنند و برای بقا به یکدیگر وابسته باشند.

زیر‌نویس فارسی سریال Rabbit Hole - Season 1

7.4   - IMDB

وقتی جان ویر، استاد فریب در دنیای جاسوسی شرکتی، توسط نیروهای قدرتمندی که توانایی نفوذ و کنترل بر جمعیت ها را دارند، قتل را به قتل می رسانند، هیچ چیز آن چیزی نیست که به نظر می رسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Young Jedi Adventures - Season 1

5.8   - IMDB

این داستان در دوران جمهوری اعظم و اوج حکمت جدای میگذرد، جوانان جدی را در حالی که راههای نیرو را مطالعه میکنند، کهکشان را کاوش میکنند، به شهروندان و موجودات نیازمند کمک میکنند، و مهارتهای ارزشمند مورد نیاز برای تبدیل شدن به جدی را در طول مسیر یاد میگیرند.

زیر‌نویس فارسی سریال American Born Chinese - Season 1

7   - IMDB

یک نوجوان متوسط ​​جین وانگ زندگی اجتماعی دبیرستانی خود را با زندگی مهاجر در خانه خود درگیر می کند. هنگامی که او در اولین روز سال تحصیلی با یک دانش آموز خارجی جدید ملاقات می کند، جهان های بیشتری با هم برخورد می کنند زیرا جین ناخواسته درگیر نبرد خدایان اساطیری چینی می شود.