زیرنویس سریال Loot - Season 2 (2024)

نام فارسی سریال : غارت - فصل 2 (2024)

6.8
  • ژانر :   کمدی
  • کارگردان :   Alan Yang Matt Hubbard
  • سال انتشار :   2024
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Meagen Fay-  Maya Rudolph-  Michaela Jaé Rodriguez

خلاصه فارسی

یک سال پس از اینکه مولی ولز طلاق خود را از میلیاردر فناوری جان نواک به پایان رساند، ما متوجه شدیم که او در نقش رئیس سازمان بشردوستانهاش، بنیاد ولز، در حال پیشرفت است. مولی که عمدتاً بر کار خیریه خود متمرکز شده است، هرگونه رابطه جدید با مردان را قطع کرده است.


خلاصه انگلیسی

A year after Molly Wells settled her very public divorce from tech billionaire John Novak, we find her thriving in her role as the head of her philanthropic organization, the Wells Foundation. Focused mainly on her charity work, Molly has sworn off any new relationships with men.


این سریال با نام تجاری Loot - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی Alan Yang,Matt Hubbard و بازیگرانی چون Meagen Fay,Maya Rudolph,Michaela Jaé Rodriguez در ژانر کمدی در سال 2024 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Elsbeth - Season 1

7.7   - IMDB

الزبث پس از ترک حرفه حقوقی خود برای یک نقش تحقیقاتی جدید، خود را در حال شوخی با کاپیتان پلیس نیویورک سی دبلیو واگنر به عنوان ناظر خارجی برای وزارت دادگستری ایالات متحده در پی یافته های سوء رفتار می بیند. افسر کایا بلانکه در کنار الزبث کار می کند که دستوراتی از واگنر برای به حاشیه راندن تأثیر وکیل بر عملیات پلیس دارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Romantic Getaway - Season 1

یک زوج متاهل معمولی که تلاش می کنند مجرم باشند. همه به خاطر یک آرزوی خود برای داشتن خانواده. از آنجایی که آنها با مبارزه بسیار آشنا برای بسیاری از زوجها - تلاش برای باردار شدن - روبرو میشوند، این زوج فرآیند IVF را آغاز میکنند، اما چرخش و چرخش وجوه 50 هزار پوندی دزدیده شده (به شکل بیتکوین) به این معنی است که زندگی روزمره آنها چیزی جز معمولی

زیر‌نویس فارسی سریال Freeridge - Season 1

چهار دوست نوجوان پس از اینکه به نظر می رسد یک جعبه قدیمی عجیب و غریب بدبختی - و بیشتر - را به زندگی آنها وارد می کند، برای برگرداندن یک نفرین کار می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال That '90s Show - Season 1

7   - IMDB

دونا و اریک چهارم ژوئیه را در خانه والدینش در پوینت پلیس می گذرانند، جایی که دخترشان لیا تأثیری بر دیگر نوجوانان شهر می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Animal Control - Season 1

7   - IMDB

این کمدی تک دوربینی گروهی از کارگران محلی کنترل حیوانات را دنبال می کند که زندگی آنها به دلیل ساده بودن حیوانات پیچیده است، اما انسان ها نه.

زیر‌نویس فارسی سریال The Consultant - Season 1

6.5   - IMDB

پس از یک تراژدی غیرقابل توصیف در CompWare، یک استودیوی بازی مستقر در مرکز شهر لس آنجلس، یک مشاور مرموز، Regus Patoff، وارد شهر می شود و مسئولیت را بر عهده می گیرد.