زیرنویس سریال London Kills - Season 3 (2022)

نام فارسی سریال : London Kills - فصل 3 (2022)

6.8
  • ژانر :   درام رمز و راز
  • کارگردان :   Paul Marquess
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United Kingdom
  • بازیگران :   Hugo Speer-  Sharon Small-  Bailey Patrick

خلاصه فارسی

پس از افسر پلیس در خارج از وظیفه گروهبان. ایان دورانت مردی را در فرمان ون خود پیدا می کند، کارآگاهان قربانی را به زنی مرتبط می کنند که در حین بازداشت پلیس کشته شده است. از آنجایی که دی سی راب بردی کسی بود که مرده او را کشف کرد، این پرونده عمیقاً او را تحت تأثیر قرار داد. وقتی کارآموز دی سی بیلی فیتزجرالد با یک پلیس جوان کشته شده ارتباط پیدا می کند، دی دیوید بردفورد مشکوک می شود که قاتل ممکن است یک افسر پلیس باشد.


خلاصه انگلیسی

After off-duty police officer Sgt. Ian Durrant finds a dead man at the wheel of his van, the detectives link the victim to a woman who was killed while in police custody. As DC Rob Brady was the one who discovered her dead, the case affects him deeply. When Trainee DC Billie Fitzgerald finds a connection to a murdered young cop, DI David Bradford suspects the killer could be a police officer.


این سریال با نام تجاری London Kills - Season 3 محصول کشور United Kingdom است.به کارگردانی Paul Marquess و بازیگرانی چون Hugo Speer,Sharon Small,Bailey Patrick در ژانر ,درام,رمز و راز در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Cleaning Lady - Season 1

7   - IMDB

یک پزشک باهوش برای نجات پسر بیمارش برای درمان پزشکی به ایالات متحده می آید. اما هنگامی که سیستم شکست می خورد و او را به مخفی شدن سوق می دهد، او حاضر نیست مورد ضرب و شتم قرار گیرد و به حاشیه رانده شود. در عوض، او تبدیل به یک خانم نظافتچی برای اوباش می شود و بازی را با قوانین خودش شروع می کند

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال Summer Heat - Season 1

2   - IMDB

گروهی از جوانان که در یک استراحتگاه بهشتی کار می کنند، تابستانی فراموش نشدنی را سپری می کنند و عشق، دوستی های واقعی و رازهای ویرانگر را کشف می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Gilded Age - Season 1

8   - IMDB

سال 1882 است و عصر طلایی در جریان است، زمانی که ماریان بروک، دختر یتیم جوان یک ژنرال جنوبی، با خاله های معمولی خود در شهر نیویورک نقل مکان می کند. با کمک پگی اسکات، یک زن آفریقایی-آمریکایی که خود را به عنوان خدمتکار خود در می آورد، ماریان درگیر زندگی خیره کننده همسایه های ثروتمندش می شود که در تلاش است بین پایبندی به قوانین یا ایجاد مسیر خود تصمیم بگیرد.