زیرنویس سریال Kin - Season 2 (2023)

نام فارسی سریال : Kin - فصل 2 (2023)

7.9
  • ژانر :   درام
  • کارگردان :   Ciaran Donnelly Peter McKenna
  • سال انتشار :   2023
  • محصول کشور :   Ireland Canada United Kingdom
  • بازیگران :   Charlie Cox-  Clare Dunne-  Aidan Gillen

خلاصه فارسی

Kinsellas در دوبلین در صدر بازی قرار دارد، اما کشتن ایمون کانینگهام به همان اندازه که حل شد مشکلاتی را ایجاد کرد. آنها مورد غضب دشمنی حتی خطرناکتر از او قرار گرفته اند. و جایی که زمانی پیوندهای ناگسستنی خون و خانواده وجود داشت، اکنون فقط سوء ظن، بی اعتمادی و کینه وجود دارد. اما بزرگترین تهدید برای خانواده از درون ظاهر می شود: به شکل یک عامل بی رحم، قلدر، و هرج و مرج. خوشبختانه، جسورانهترین نقشهها اغلب از موقعیتهای سخت ساخته میشوند. و در مورد Kinsellas نیز همینطور است.


خلاصه انگلیسی

The Kinsellas are at the top of the game in Dublin, but killing Eamon Cunningham has created as many problems as it solved. They have incurred the wrath of an enemy even more dangerous than him. And where once there were unbreakable bonds of blood and family, now there is only suspicion, distrust, and resentment. But the greatest threat to the family emerges from within: in the shape of a ruthless, bullying, agent of chaos. Fortunately, from positions of great adversity the boldest plans are often forged. And so it is with the Kinsellas.


این سریال با نام تجاری Kin - Season 2 محصول کشور Ireland,Canada,United Kingdom است.به کارگردانی Ciaran Donnelly,Peter McKenna و بازیگرانی چون Charlie Cox,Clare Dunne,Aidan Gillen در ژانر ,درام در سال 2023 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال Population: 11 - Season 1

6.6   - IMDB

با الهام از رویدادهای واقعی، جمعیت 11 درباره مردی است که از یک شهر کوچک دورافتاده با تنها 12 ساکن گم می شود و پسر غریبه اش که از ایالات متحده می رود تا او را پیدا کند. هنگامی که اندی پرودن، عابر بانک در حومه شهر از اوهایو ایالات متحده آمریکا، برای دیدن پدر گمشده خود به شهر کوچک بیرونی می رود، متوجه می شود که هوگو ناپدید شده است. در جستجوی او برای یافتن او، یکی دیگر از کاسی های خارجی به کمک اندی می آید و آنها خود را در معرض خطر فزاینده ای می یابند که در رازهای این شهر کوچک دورافتاده می کاوشند، جایی که همه مظنون هستند.

زیر‌نویس فارسی سریال The New Look - Season 1

7.4   - IMDB

داستان تکان دهنده این است که چگونه نماد مد کریستین دیور و معاصرانش از جمله کوکو شانل، پیر بالمین و کریستوبال بالنسیاگا در وحشت جنگ جهانی اول حرکت کردند و مد مدرن را راه اندازی کردند.

زیر‌نویس فارسی سریال Black Snow - Season 1

در سال 1995، ایزابل بیکر هفده ساله به قتل رسید. این جنایت شهر کوچک اشفورد را شوکه کرد و جامعه جزیره ایزابل در دریای جنوبی استرالیا را ویران کرد. پرونده هرگز حل نشد، قاتل هرگز پیدا نشد. در سال 2020، باز شدن یک کپسول زمان رازی را کشف می کند که کارآگاه پرونده سرد جیمز کورمک (فیمل) را در ردیابی قاتل قرار می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Shanty Town - Season 1

5   - IMDB

گروهی از اطهار می کوشند از چنگ یک پادشاه بدنام فرار کنند - اما فساد سیاسی و پیوندهای خونی آزادی را به یک هدف تقریباً غیرممکن تبدیل می کند.