زیرنویس سریال Justified - Season 1 (2010)

نام فارسی سریال : تعدیل شده - فصل 1 (2010)

8.6
  • ژانر :   اکشن درام
  • کارگردان :   Graham Yost
  • سال انتشار :   2010
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Timothy Olyphant-  Nick Searcy-  Joelle Carter

خلاصه فارسی

مارشال گیونز به خانه بازمی گردد و پرونده ای به دوستی قدیمی از دوران استخراج زغال سنگ که تبدیل به یک برتری طلب سفیدپوست شده و یک کلیسای آمریکایی آفریقایی تبار را منفجر کرده است، به او محول می شود. رایلان یک زندانی فراری را شکار می کند که مصمم است با همسر سابقش و ثروت مخفی شده اش متحد شود.


خلاصه انگلیسی

Marshal Givens returns home and is assigned a case involving an old friend from his coal mining days who has become a white supremacist and blew up an African American church. Raylan hunts an escaped prisoner who is determined to reunite with his ex-wife...and his stashed fortune.


این سریال با نام تجاری Justified - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Graham Yost و بازیگرانی چون Timothy Olyphant,Nick Searcy,Joelle Carter در ژانر اکشن,,درام در سال 2010 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Cleaning Lady - Season 1

7   - IMDB

یک پزشک باهوش برای نجات پسر بیمارش برای درمان پزشکی به ایالات متحده می آید. اما هنگامی که سیستم شکست می خورد و او را به مخفی شدن سوق می دهد، او حاضر نیست مورد ضرب و شتم قرار گیرد و به حاشیه رانده شود. در عوض، او تبدیل به یک خانم نظافتچی برای اوباش می شود و بازی را با قوانین خودش شروع می کند

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Naomi - Season 1

4.9   - IMDB

سفر یک دختر نوجوان را از شهر کوچک شمال غربی او به ارتفاعات چندجهانی دنبال کنید. هنگامی که یک رویداد فراطبیعی شهر زادگاهش را به شدت تکان می دهد، نائومی شروع به کشف منشأ آن می کند و آنچه کشف می کند هر آنچه را که در مورد قهرمانانمان باور داریم به چالش می کشد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال Peacemaker - Season 1

8.3   - IMDB

ادامه داستان Peacemaker - مردی متقاعد کننده و مغرور که به صلح به هر قیمتی معتقد است، مهم نیست که چند نفر را برای بدست آوردن آن باید بکشد - پس از وقایع "جوخه انتحار".