زیرنویس سریال Jersey Shore Family Vacation - Season 6 (2023)

نام فارسی سریال : تعطیلات خانوادگی Jersey Shore - فصل 6 (2023)

6.7
  • ژانر :  
  • کارگردان :   SallyAnn Salsano Anthony Beltempo
  • سال انتشار :   2023
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Paul Pauly D DelVecchio-  Mike The Situation Sorrentino-  Vinny Guadagnino

خلاصه فارسی

هم اتاقی ها در حالی که مایک با سگ محبوبش، موسی خداحافظی می کند، دور هم جمع می شوند. دینا به خاطر اینکه آنجلینا با برادر شوهرش در حال رفت و آمد بوده است. و وقتی که برای کنسرت DJ Pauly D در Headliners به ​​Shore میروند، خانواده غافلگیرکننده بزرگی میشوند.


خلاصه انگلیسی

The roommates rally around Mike as he says goodbye to his beloved dog, Mosey. Deena’s on edge because Angelina’s been hanging out with her brother-in-law. And the fam gets a big surprise when they hit the Shore for DJ Pauly D’s gig at Headliners.


این سریال با نام تجاری Jersey Shore Family Vacation - Season 6 محصول کشور United States است.به کارگردانی SallyAnn Salsano,Anthony Beltempo و بازیگرانی چون Paul Pauly D DelVecchio,Mike The Situation Sorrentino,Vinny Guadagnino در ژانر در سال 2023 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Next Level Chef - Season 1

6.9   - IMDB

تکامل بعدی در مسابقات آشپزی، زیرا گوردون رمزی یک دستکش آشپزی منحصر به فرد را طراحی کرده است، که در یک صحنه نمادین در سه طبقه قرار دارد، هر طبقه شامل آشپزخانه ای خیره کننده متفاوت است. از طبقه فوقانی درخشان گرفته تا پایین چالش برانگیز زیرزمین، مواد تشکیل دهنده با محیط مطابقت دارند، زیرا رمزی معتقد است آزمون واقعی سرآشپزهای بزرگ نه تنها این است که در بهترین شرایط چه کاری می توانند انجام دهند، بلکه این است که چه نوع جادویی می توانند در آن ایجاد کنند. بدترین!

زیر‌نویس فارسی سریال Hype House - Season 1

1.9   - IMDB

Hype House TikTok در حال دریافت یک نمایش واقعی نتفلیکس است که زندگی برخی از بزرگترین سازندگان را در پلت فرم رسانه های اجتماعی دنبال می کند.

زیر‌نویس فارسی سریال Relatively Famous: Ranch Rules - Season 1

5.7   - IMDB

از لوکس هالیوود گرفته تا شیک کانتری، E! هشت فرزند مشهور را برای سفر زندگی خود در مزرعه ای در استیمبوت اسپرینگز، کلرادو جمع آوری می کند.

زیر‌نویس فارسی سریال I Am Georgina - Season 1

4   - IMDB

در این پرتره احساسی و عمیق از زندگی روزمره او به جورجینا رودریگز - مادر، اینفلوئنسر، تاجر و شریک زندگی کریستیانو رونالدو بپیوندید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Real Dirty Dancing - Season 1

6.1   - IMDB

مسابقه رقص با حضور افراد مشهور که خاطرهانگیزترین لحظات رقص فیلم کلاسیک را به امید تبدیل شدن به «بچه» و «جانی» بعدی تجربه میکنند.