زیرنویس سریال Jersey Shore Family Vacation - Season 5 (2022)

نام فارسی سریال : تعطیلات خانوادگی Jersey Shore - فصل 5 (2022)

6.7
  • ژانر :  
  • کارگردان :   SallyAnn Salsano Anthony Beltempo
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Paul 'Pauly D' DelVecchio-  Ronnie Magro-  Mike 'The Situation' Sorrentino

خلاصه فارسی

سال نو؛ آغازی نو. پائولی در حال پاک کردن گرد و غبار صفحه های گردان و در نهایت به تور برگشت. Deena%27s Baby Meatball شماره 2 تقریباً از راه رسیده است و مایک آماده است تا رسماً به "Big Daddy Sitch" تبدیل شود. اما هیچ چیز نتوانست او را برای اتفاقات بعدی آماده کند


خلاصه انگلیسی

New year; new beginnings. Pauly is dusting off the turntables and finally headed back out on tour. Deena's Baby Meatball #2 is almost here, and Mike is ready to officially become “Big Daddy Sitch.” But nothing could prepare him for what happens next


این سریال با نام تجاری Jersey Shore Family Vacation - Season 5 محصول کشور United States است.به کارگردانی SallyAnn Salsano,Anthony Beltempo و بازیگرانی چون Paul 'Pauly D' DelVecchio,Ronnie Magro,Mike 'The Situation' Sorrentino در ژانر در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Next Level Chef - Season 1

6.9   - IMDB

تکامل بعدی در مسابقات آشپزی، زیرا گوردون رمزی یک دستکش آشپزی منحصر به فرد را طراحی کرده است، که در یک صحنه نمادین در سه طبقه قرار دارد، هر طبقه شامل آشپزخانه ای خیره کننده متفاوت است. از طبقه فوقانی درخشان گرفته تا پایین چالش برانگیز زیرزمین، مواد تشکیل دهنده با محیط مطابقت دارند، زیرا رمزی معتقد است آزمون واقعی سرآشپزهای بزرگ نه تنها این است که در بهترین شرایط چه کاری می توانند انجام دهند، بلکه این است که چه نوع جادویی می توانند در آن ایجاد کنند. بدترین!

زیر‌نویس فارسی سریال Hype House - Season 1

1.9   - IMDB

Hype House TikTok در حال دریافت یک نمایش واقعی نتفلیکس است که زندگی برخی از بزرگترین سازندگان را در پلت فرم رسانه های اجتماعی دنبال می کند.

زیر‌نویس فارسی سریال Relatively Famous: Ranch Rules - Season 1

5.7   - IMDB

از لوکس هالیوود گرفته تا شیک کانتری، E! هشت فرزند مشهور را برای سفر زندگی خود در مزرعه ای در استیمبوت اسپرینگز، کلرادو جمع آوری می کند.

زیر‌نویس فارسی سریال I Am Georgina - Season 1

4   - IMDB

در این پرتره احساسی و عمیق از زندگی روزمره او به جورجینا رودریگز - مادر، اینفلوئنسر، تاجر و شریک زندگی کریستیانو رونالدو بپیوندید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Real Dirty Dancing - Season 1

6.1   - IMDB

مسابقه رقص با حضور افراد مشهور که خاطرهانگیزترین لحظات رقص فیلم کلاسیک را به امید تبدیل شدن به «بچه» و «جانی» بعدی تجربه میکنند.