زیرنویس سریال Hulk And The Agents Of Smash - Season 1 (2014)

نام فارسی سریال : هالک و عوامل S.M.A.S.H - فصل 1 (2014)


خلاصه فارسی

Hulk And The Agents Of SMASH - Season 1 یک انیمیشن تخیلی است. این کارتون آمریکایی داستان هالک را در زمانی که مامور ویژه در S.M.A.S.H است را روایت می کند.


خلاصه انگلیسی

Hulk And The Agents Of SMASH - Season 1 is animation fiction. This American cartoon tells the story of Hulk when he is a special agent in S.M.A.S.H.


این سریال با نام تجاری Hulk And The Agents Of Smash - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Eric Radomski و بازیگرانی چون Fred Tatasciore,Seth Green,Clancy Brown در ژانر انیمیشن,فانتزی,رمز و راز,جنگی,ماجراجویی در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Amazing Race - Season 33

مسابقه شگفت انگیز سی و سومین سفر تاریخی خود را در سراسر جهان زمانی آغاز می کند که 11 تیم جدید از خانه های خود بلند شده و به اولین مقصد خود، لندن، انگلستان سفر می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Legend of Vox Machina - Season 1

8.4   - IMDB

آنها غوغا هستند، آنها ژولیده هستند، آنها نامناسبی هستند که به مزدوری تبدیل شده اند. Vox Machina بیشتر از اینکه واقعاً از قلمرو محافظت کند، به پول آسان و آلاینده ارزان علاقه دارد. اما هنگامی که پادشاهی توسط شیطان تهدید می شود، این خدمه پر سر و صدا متوجه می شوند که آنها تنها کسانی هستند که قادر به بازگرداندن عدالت هستند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Lazarus Project - Season 1

7.2   - IMDB

جورج از خواب بیدار می شود و چندین ماه در گذشته خود را می بیند قبل از اینکه برای پروژه لازاروس استخدام شود - سازمانی مخفی که زمانی که جهان در خطر انقراض است زمان را به عقب برمی گرداند.

زیر‌نویس فارسی سریال Baymax! - Season 1

7.2   - IMDB

به شهر خارقالعاده سان فرانسوکیو بازگردید، جایی که ربات همراه مراقبتهای بهداشتی دوستداشتنی، بادی و غیرقابل تقلید، بایمکس، تصمیم میگیرد کاری را که برای انجام آن برنامهریزی شده بود انجام دهد: کمک به دیگران.

زیر‌نویس فارسی سریال Marco Polo - Season 1

8   - IMDB

در دنیایی پر از حرص، خیانت، دسیسه های جنسی و رقابت، مارکوپولو یک داستان واقعی است که بر اساس ماجراهای کاشف معروف کوبلای خان در قرن سیزدهم، چین است. مارکو مرد جوانی است که به همراه معشوقش کوکاچین وارد سرزمین مغولی می شود که به خاطر ارتش و مردمش مشهور است.

زیر‌نویس فارسی سریال 12 Monkeys - Season 1

8   - IMDB

12 میمون (2015): یک درام علمی تخیلی محصول ایالات متحده در زمینی آینده است که در آن بشر به تدریج توسط یک بیماری همه گیر وحشتناک نابود می شود. بقیه دولت ها در جهان نخبه ترین دانشمندان را گرد هم آوردند تا سعی کنند به گذشته بازگردند و ریشه این بیماری را جستجو کنند تا از این ویروس قبل از انتشار جلوگیری کنند. آنها متوجه یک راز تاریک در پشت…