زیرنویس سریال How I Met Your Father - Season 1 (2022)

نام فارسی سریال : چگونه با پدرت آشنا شدم - فصل 1 (2022)

5.7
  • ژانر :   کمدی درام
  • کارگردان :   Isaac Aptaker Elizabeth Berger
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Hilary Duff-  Christopher Lowell-  Francia Raisa

خلاصه فارسی

در آینده ای نزدیک، سوفی داستان آشنایی با پدرش را برای پسرش تعریف می کند: داستانی که ما را به سال 2021 بازمی گرداند، جایی که سوفی و ​​گروه نزدیکش از دوستانش در میانه فهمیدن اینکه چه کسی هستند، چه چیزی هستند. آنها از زندگی می خواهند و چگونه در عصر برنامه های دوستیابی و گزینه های بی حد و حصر عاشق شوند


خلاصه انگلیسی

In the near future, Sophie tells her son the story of how she met his father: a story that catapults us back to the year 2021 where Sophie and her close-knit group of friends are in the midst of figuring out who they are, what they want out of life, and how to fall in love in the age of dating apps and limitless options


این سریال با نام تجاری How I Met Your Father - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Isaac Aptaker,Elizabeth Berger و بازیگرانی چون Hilary Duff,Christopher Lowell,Francia Raisa در ژانر کمدی,درام در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Toast of Tinseltown - Season 1

7.5   - IMDB

استیون توست شکنجهشده به زمین بازی بازیگر اصلی - هالیوود نقل مکان میکند. مطمئناً این بار او تحسینی را که بسیار شایسته آن است دریافت خواهد کرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Rebelde - Season 1

6.9   - IMDB

به مدرسه Elite Way برگردید زیرا نسل جدیدی از دانش آموزان امیدوارند در نبرد باندها پیروز شوند.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Run the Burbs - Season 1

5.5   - IMDB

Run the Burbs خانواده ای جوان و جسور ویتنامی-آسیایی جنوبی-کانادایی را دنبال می کند که رویکرد متفاوتی برای زندگی کامل دارند و در عین حال طرز فکر ما را در مورد ارزش های خانوادگی معاصر و زندگی در حومه ها تغییر می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Son of a Critch - Season 1

7.2   - IMDB

این سریال بر اساس خاطرات کمدین مارک کریچ به همین نام، دوران کودکی او را در نیوفاندلند و لابرادور به نمایش می گذارد.