زیرنویس سریال Home Improvement - Season 6 (1996)

نام فارسی سریال : بهبود منزل - فصل 6 (1996)

7.2
  • ژانر :   کمدی خانوادگی
  • کارگردان :   Matt Williams Carmen Finestra David McFadzean
  • سال انتشار :   1996
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Tim Allen-  Earl Hindman-  Patricia Richardson

خلاصه فارسی

تیم در روال صبحگاهی خود قرار می گیرد و جیل می خواهد که او کمی انعطاف پذیرتر باشد. هر کدام از آنها رویاهای خود را در مورد چگونگی زندگی آنها در دوران بزرگسالی می بینند که هر کدام به همان اندازه آزاردهنده هستند. تیم و جیل برای یادگیری مهارت های ارتباطی بیشتر به کارگاه ازدواج می روند. تیم در مورد ایرادات جیل به همه می گوید. جیل به تحصیلات خود در روانشناسی می بالد.


خلاصه انگلیسی

Tim is set in his morning routine and Jill wants him to be a bit more flexible. Each dreams about what life will be like for them when they are seniors, each just as disturbing. Tim and Jill go to a marriage workshop to learn more communication skills. Tim tells everyone about Jill's faults. Jill brags about her education in psychology.


این سریال با نام تجاری Home Improvement - Season 6 محصول کشور United States است.به کارگردانی Matt Williams,Carmen Finestra,David McFadzean و بازیگرانی چون Tim Allen,Earl Hindman,Patricia Richardson در ژانر کمدی,خانوادگی در سال 1996 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Toast of Tinseltown - Season 1

7.5   - IMDB

استیون توست شکنجهشده به زمین بازی بازیگر اصلی - هالیوود نقل مکان میکند. مطمئناً این بار او تحسینی را که بسیار شایسته آن است دریافت خواهد کرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Rebelde - Season 1

6.9   - IMDB

به مدرسه Elite Way برگردید زیرا نسل جدیدی از دانش آموزان امیدوارند در نبرد باندها پیروز شوند.

زیر‌نویس فارسی سریال Run the Burbs - Season 1

5.5   - IMDB

Run the Burbs خانواده ای جوان و جسور ویتنامی-آسیایی جنوبی-کانادایی را دنبال می کند که رویکرد متفاوتی برای زندگی کامل دارند و در عین حال طرز فکر ما را در مورد ارزش های خانوادگی معاصر و زندگی در حومه ها تغییر می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Son of a Critch - Season 1

7.2   - IMDB

این سریال بر اساس خاطرات کمدین مارک کریچ به همین نام، دوران کودکی او را در نیوفاندلند و لابرادور به نمایش می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Pivoting - Season 1

6.8   - IMDB

در یک شهر کوچک و طبقه متوسط ​​در لانگ آیلند، نیویورک، سه زن - و دوستان صمیمی دوران کودکی - با مرگ چهارمین عضو گروه خود کنار می آیند. وقتی با این واقعیت مواجه میشوند که زندگی کوتاه است، این زنان از طریق یک سری تصمیمهای تکانشی، نادرست و خودسرانه، مسیر فعلی خود را تغییر میدهند. این محورها پیوند آنها را تقویت میکنند و ثابت میکنند که هرگز دیر نیست که زندگی خود را در جستجوی خوشبختی خراب کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Wolf Like Me - Season 1

7.3   - IMDB

گری یک ویران عاطفی است و از زمان مرگ همسرش برای تأمین مخارج دخترش تلاش می کند. مری رازی دارد که نمی تواند خودش را با کسی در میان بگذارد. کائنات این دو را به دلیلی کنار هم آورد.