زیرنویس سریال Home Improvement - Season 6 (1996)

نام فارسی سریال : بهبود منزل - فصل 6 (1996)

7.2
  • ژانر :   کمدی خانوادگی
  • کارگردان :   Matt Williams Carmen Finestra David McFadzean
  • سال انتشار :   1996
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Tim Allen-  Earl Hindman-  Patricia Richardson

خلاصه فارسی

تیم در روال صبحگاهی خود قرار می گیرد و جیل می خواهد که او کمی انعطاف پذیرتر باشد. هر کدام از آنها رویاهای خود را در مورد چگونگی زندگی آنها در دوران بزرگسالی می بینند که هر کدام به همان اندازه آزاردهنده هستند. تیم و جیل برای یادگیری مهارت های ارتباطی بیشتر به کارگاه ازدواج می روند. تیم در مورد ایرادات جیل به همه می گوید. جیل به تحصیلات خود در روانشناسی می بالد.


خلاصه انگلیسی

Tim is set in his morning routine and Jill wants him to be a bit more flexible. Each dreams about what life will be like for them when they are seniors, each just as disturbing. Tim and Jill go to a marriage workshop to learn more communication skills. Tim tells everyone about Jill's faults. Jill brags about her education in psychology.


این سریال با نام تجاری Home Improvement - Season 6 محصول کشور United States است.به کارگردانی Matt Williams,Carmen Finestra,David McFadzean و بازیگرانی چون Tim Allen,Earl Hindman,Patricia Richardson در ژانر کمدی,خانوادگی در سال 1996 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Romantic Getaway - Season 1

یک زوج متاهل معمولی که تلاش می کنند مجرم باشند. همه به خاطر یک آرزوی خود برای داشتن خانواده. از آنجایی که آنها با مبارزه بسیار آشنا برای بسیاری از زوجها - تلاش برای باردار شدن - روبرو میشوند، این زوج فرآیند IVF را آغاز میکنند، اما چرخش و چرخش وجوه 50 هزار پوندی دزدیده شده (به شکل بیتکوین) به این معنی است که زندگی روزمره آنها چیزی جز معمولی

زیر‌نویس فارسی سریال Freeridge - Season 1

چهار دوست نوجوان پس از اینکه به نظر می رسد یک جعبه قدیمی عجیب و غریب بدبختی - و بیشتر - را به زندگی آنها وارد می کند، برای برگرداندن یک نفرین کار می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال That '90s Show - Season 1

7   - IMDB

دونا و اریک چهارم ژوئیه را در خانه والدینش در پوینت پلیس می گذرانند، جایی که دخترشان لیا تأثیری بر دیگر نوجوانان شهر می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Animal Control - Season 1

7   - IMDB

این کمدی تک دوربینی گروهی از کارگران محلی کنترل حیوانات را دنبال می کند که زندگی آنها به دلیل ساده بودن حیوانات پیچیده است، اما انسان ها نه.

زیر‌نویس فارسی سریال The Consultant - Season 1

6.5   - IMDB

پس از یک تراژدی غیرقابل توصیف در CompWare، یک استودیوی بازی مستقر در مرکز شهر لس آنجلس، یک مشاور مرموز، Regus Patoff، وارد شهر می شود و مسئولیت را بر عهده می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Everyone Else Burns - Season 1

6.7   - IMDB

با لوئیزها آشنا شوید: خانواده معمولی و روزمره شما در منچستر که به یک طبقه فوق مذهبی تعلق دارند. اوه، و آنها فکر می کنند که جهان در 10 سال آینده به پایان می رسد.