زیرنویس سریال Hightown - Season 3 (2024)

نام فارسی سریال : Hightown - فصل 3 (2024)

6.9
  • ژانر :   درام رمز و راز
  • کارگردان :   Rebecca Perry Cutter
  • سال انتشار :   2024
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Monica Raymund-  Atkins Estimond-  Riley Voelkel

خلاصه فارسی

در فصل 3، مأمور خدمات ماهیگیری، جکی کوینونز، از واگن خارج میشود، اما این مانع از آن نمیشود که برای نجات یک زن گمشده و یک کارگر کشته شده، به بخش تاریک کیپ کاد بینقص نگاه کند. در همین حال، همکاران سابق او، ری آبروزو و آلن سانتیله، روی از بین بردن سندیکاهای مواد مخدر متمرکز شدهاند، اما علیرغم بهترین تلاشهایشان، مواد مخدر به جریان خود ادامه میدهند. این امر شین فراولی، گانگستری از بوستون را به خود جذب میکند که میخواهد خود را در تجارت مواد مخدر کیپ کوتاه کند - و در حالی که اوزیتو در آن است، دشمن اوزیتو شود. در این مکان زیبا اما هیچ چیز آنطور که به نظر می رسد نیست، اتحادها ایجاد می شود و وفاداری های قدیمی زیر سوال می رود.


خلاصه انگلیسی

In season 3, Fishery Service Agent Jackie Quiñones is off the wagon and off the force, but that doesn’t stop her from careening into the dark underbelly of picture-perfect Cape Cod to save a missing woman and a murdered worker. Meanwhile, her former colleagues Ray Abruzzo and Alan Santille are focused on taking down drug syndicates, but despite their best efforts, the drugs keep flowing. This attracts Shane Frawley, a gangster from Boston looking to cut himself in on the Cape’s drug trade - and making an enemy of Osito while he’s at it. Alliances are made and old loyalties are questioned in this beautiful but corrupt place where nothing is as it seems.


این سریال با نام تجاری Hightown - Season 3 محصول کشور United States است.به کارگردانی Rebecca Perry Cutter و بازیگرانی چون Monica Raymund,Atkins Estimond,Riley Voelkel در ژانر درام,رمز و راز, در سال 2024 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال Population: 11 - Season 1

6.6   - IMDB

با الهام از رویدادهای واقعی، جمعیت 11 درباره مردی است که از یک شهر کوچک دورافتاده با تنها 12 ساکن گم می شود و پسر غریبه اش که از ایالات متحده می رود تا او را پیدا کند. هنگامی که اندی پرودن، عابر بانک در حومه شهر از اوهایو ایالات متحده آمریکا، برای دیدن پدر گمشده خود به شهر کوچک بیرونی می رود، متوجه می شود که هوگو ناپدید شده است. در جستجوی او برای یافتن او، یکی دیگر از کاسی های خارجی به کمک اندی می آید و آنها خود را در معرض خطر فزاینده ای می یابند که در رازهای این شهر کوچک دورافتاده می کاوشند، جایی که همه مظنون هستند.

زیر‌نویس فارسی سریال Black Snow - Season 1

در سال 1995، ایزابل بیکر هفده ساله به قتل رسید. این جنایت شهر کوچک اشفورد را شوکه کرد و جامعه جزیره ایزابل در دریای جنوبی استرالیا را ویران کرد. پرونده هرگز حل نشد، قاتل هرگز پیدا نشد. در سال 2020، باز شدن یک کپسول زمان رازی را کشف می کند که کارآگاه پرونده سرد جیمز کورمک (فیمل) را در ردیابی قاتل قرار می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Shanty Town - Season 1

5   - IMDB

گروهی از اطهار می کوشند از چنگ یک پادشاه بدنام فرار کنند - اما فساد سیاسی و پیوندهای خونی آزادی را به یک هدف تقریباً غیرممکن تبدیل می کند.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.