زیرنویس سریال Hart of Dixie - Season 3 (2013)

نام فارسی سریال : Hart of Dixie - فصل 3 (2013)

7.7
  • ژانر :   داستان عاشقانه کمدی درام
  • کارگردان :   Leila Gerstein
  • سال انتشار :   2013
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Rachel Bilson-  Jaime King-  Cress Williams

خلاصه فارسی

فصل 3 با بازگشت زوئی به Bluebell با دوست پسر نویسنده جدیدش جوئل پس از سه ماه کارکردن در یک اورژانس شلوغ در بیمارستان شهر نیویورک آغاز می شود. همه از او متنفرند زیرا او به آنها ایمیلی فرستاده بود که برای همیشه می رود. زویی باید از بریک بخواهد تا یک مرجع برای او به دکتری در نیویورک امضا کند. بعد چه اتفاقی می افتد؟


خلاصه انگلیسی

Season 3 opens with Zoe returning to Bluebell with her new author boyfriend Joel after working for the last three months in a busy emergency room at a New York City hospital. Everyone hates her because she sent them an email saying she was leaving forever. Zoe has to get Brick to sign a reference for her to a doctor in New York. What happens next?


این سریال با نام تجاری Hart of Dixie - Season 3 محصول کشور United States است.به کارگردانی Leila Gerstein و بازیگرانی چون Rachel Bilson,Jaime King,Cress Williams در ژانر داستان عاشقانه,کمدی,درام در سال 2013 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Toast of Tinseltown - Season 1

7.5   - IMDB

استیون توست شکنجهشده به زمین بازی بازیگر اصلی - هالیوود نقل مکان میکند. مطمئناً این بار او تحسینی را که بسیار شایسته آن است دریافت خواهد کرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Rebelde - Season 1

6.9   - IMDB

به مدرسه Elite Way برگردید زیرا نسل جدیدی از دانش آموزان امیدوارند در نبرد باندها پیروز شوند.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Run the Burbs - Season 1

5.5   - IMDB

Run the Burbs خانواده ای جوان و جسور ویتنامی-آسیایی جنوبی-کانادایی را دنبال می کند که رویکرد متفاوتی برای زندگی کامل دارند و در عین حال طرز فکر ما را در مورد ارزش های خانوادگی معاصر و زندگی در حومه ها تغییر می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Son of a Critch - Season 1

7.2   - IMDB

این سریال بر اساس خاطرات کمدین مارک کریچ به همین نام، دوران کودکی او را در نیوفاندلند و لابرادور به نمایش می گذارد.