زیرنویس سریال Hart of Dixie - Season 3 (2013)

نام فارسی سریال : Hart of Dixie - فصل 3 (2013)

7.7
  • ژانر :   داستان عاشقانه کمدی درام
  • کارگردان :   Leila Gerstein
  • سال انتشار :   2013
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Rachel Bilson-  Jaime King-  Cress Williams

خلاصه فارسی

فصل 3 با بازگشت زوئی به Bluebell با دوست پسر نویسنده جدیدش جوئل پس از سه ماه کارکردن در یک اورژانس شلوغ در بیمارستان شهر نیویورک آغاز می شود. همه از او متنفرند زیرا او به آنها ایمیلی فرستاده بود که برای همیشه می رود. زویی باید از بریک بخواهد تا یک مرجع برای او به دکتری در نیویورک امضا کند. بعد چه اتفاقی می افتد؟


خلاصه انگلیسی

Season 3 opens with Zoe returning to Bluebell with her new author boyfriend Joel after working for the last three months in a busy emergency room at a New York City hospital. Everyone hates her because she sent them an email saying she was leaving forever. Zoe has to get Brick to sign a reference for her to a doctor in New York. What happens next?


این سریال با نام تجاری Hart of Dixie - Season 3 محصول کشور United States است.به کارگردانی Leila Gerstein و بازیگرانی چون Rachel Bilson,Jaime King,Cress Williams در ژانر داستان عاشقانه,کمدی,درام در سال 2013 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال Romantic Getaway - Season 1

یک زوج متاهل معمولی که تلاش می کنند مجرم باشند. همه به خاطر یک آرزوی خود برای داشتن خانواده. از آنجایی که آنها با مبارزه بسیار آشنا برای بسیاری از زوجها - تلاش برای باردار شدن - روبرو میشوند، این زوج فرآیند IVF را آغاز میکنند، اما چرخش و چرخش وجوه 50 هزار پوندی دزدیده شده (به شکل بیتکوین) به این معنی است که زندگی روزمره آنها چیزی جز معمولی

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Freeridge - Season 1

چهار دوست نوجوان پس از اینکه به نظر می رسد یک جعبه قدیمی عجیب و غریب بدبختی - و بیشتر - را به زندگی آنها وارد می کند، برای برگرداندن یک نفرین کار می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال That '90s Show - Season 1

7   - IMDB

دونا و اریک چهارم ژوئیه را در خانه والدینش در پوینت پلیس می گذرانند، جایی که دخترشان لیا تأثیری بر دیگر نوجوانان شهر می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.