زیرنویس سریال Harry Wild - Season 3 (2024)

نام فارسی سریال : هری وایلد - فصل 3 (2024)

7.2
  • ژانر :   کمدی درام رمز و راز
  • کارگردان :   David Logan
  • سال انتشار :   2024
  • محصول کشور :   Ireland United Kingdom
  • بازیگران :   Jane Seymour-  Rohan Nedd-  Paul Tylak

خلاصه فارسی

فصل سوم از جایی شروع می شود که فصل دوم پایان یافت و فرگوس با هدایت هری قصد دارد ادعای حضانت پائولا را برای لیبرتی به چالش بکشد. اما قایقرانی ساده نیست و در طول مسیر شگفتیهایی در انتظار شماست. آژانس هنوز مثل همیشه شلوغ است و هری و فرگوس باید راهی برای ایجاد تعادل بین کار و زندگی پیدا کنند. این بار آنها استخدام شدهاند تا ثابت کنند که خواننده اصلی گروه پسرانه ایرلند خودش را نکشته است، بفهمند چه کسی سر زنی را در رستورانی شلوغ از بدن جدا کرده و سر او را در یک بشقاب سرو کرده است، و بفهمند چه کسی یک کارگردان مستبد را در صحنه فیلمبرداری به قتل رسانده است. از سریالهای پیشرو در روز ایرلند و بررسی کنید که چگونه یک نویسنده معمایی موفق به شلیک بدون اسلحه در یک اتاق وحشتناک دربسته شده است.


خلاصه انگلیسی

Season three picks up where season two left off with Fergus, guided by Harry, planning to contest Paula’s custody claim to Liberty. But it is not plain sailing and there are some surprises in store along the way. The agency is still as busy as ever and Harry and Fergus have to find a way to balance work and life. This time out they’re hired to prove the lead singer of Ireland’s hottest boy band didn’t kill himself, find out who decapitated a woman in a busy restaurant and served her head on a platter, discover who murdered a despotic director on the set of Ireland’s leading daytime soap opera and work out how a mystery writer managed to shoot himself in a locked panic room without a gun.


این سریال با نام تجاری Harry Wild - Season 3 محصول کشور Ireland,United Kingdom است.به کارگردانی David Logan و بازیگرانی چون Jane Seymour,Rohan Nedd,Paul Tylak در ژانر کمدی,درام,رمز و راز در سال 2024 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال The New Look - Season 1

7.4   - IMDB

داستان تکان دهنده این است که چگونه نماد مد کریستین دیور و معاصرانش از جمله کوکو شانل، پیر بالمین و کریستوبال بالنسیاگا در وحشت جنگ جهانی اول حرکت کردند و مد مدرن را راه اندازی کردند.

زیر‌نویس فارسی سریال Elsbeth - Season 1

7.7   - IMDB

الزبث پس از ترک حرفه حقوقی خود برای یک نقش تحقیقاتی جدید، خود را در حال شوخی با کاپیتان پلیس نیویورک سی دبلیو واگنر به عنوان ناظر خارجی برای وزارت دادگستری ایالات متحده در پی یافته های سوء رفتار می بیند. افسر کایا بلانکه در کنار الزبث کار می کند که دستوراتی از واگنر برای به حاشیه راندن تأثیر وکیل بر عملیات پلیس دارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Romantic Getaway - Season 1

یک زوج متاهل معمولی که تلاش می کنند مجرم باشند. همه به خاطر یک آرزوی خود برای داشتن خانواده. از آنجایی که آنها با مبارزه بسیار آشنا برای بسیاری از زوجها - تلاش برای باردار شدن - روبرو میشوند، این زوج فرآیند IVF را آغاز میکنند، اما چرخش و چرخش وجوه 50 هزار پوندی دزدیده شده (به شکل بیتکوین) به این معنی است که زندگی روزمره آنها چیزی جز معمولی

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Freeridge - Season 1

چهار دوست نوجوان پس از اینکه به نظر می رسد یک جعبه قدیمی عجیب و غریب بدبختی - و بیشتر - را به زندگی آنها وارد می کند، برای برگرداندن یک نفرین کار می کنند.