زیرنویس سریال Happy Valley - Season 3 (2023)

نام فارسی سریال : Happy Valley - فصل 3 (2023)

8.5
  • ژانر :   درام دلهره آور
  • کارگردان :   Sally Wainwright
  • سال انتشار :   2023
  • محصول کشور :   United Kingdom
  • بازیگران :   Sarah Lancashire-  Siobhan Finneran-  Charlie Murphy

خلاصه فارسی

هنگامی که کاترین بقایای یک قربانی قتل باندهای تبهکار را در یک مخزن تخلیه شده کشف می کند، زنجیره ای از وقایع را جرقه می زند که او را مستقیماً به سمت تامی لی رویس هدایت می کند. نوه او، رایان، اکنون شانزده ساله است و ایده های خودش را در مورد نوع رابطه ای که می خواهد با مردی که کاترین نمی پذیرد به عنوان پدرش قبول کند دارد، دارد و خواهر کاترین، کلر را در میان می گذارد. در قسمتی دیگر از دره، وقتی همسایه ای دستگیر می شود، یک داروساز محلی بالای سر او وارد می شود.


خلاصه انگلیسی

When Catherine discovers the remains of a gangland murder victim in a drained reservoir, it sparks a chain of events that leads her straight back to Tommy Lee Royce. Her grandson, Ryan, is now sixteen and has ideas of his own about the kind of relationship he wants to have with the man Catherine refuses to acknowledge as his father, leaving Catherine’s sister Clare caught in the middle. In another part of the valley, a local pharmacist gets in over his head when a neighbour is arrested.


این سریال با نام تجاری Happy Valley - Season 3 محصول کشور United Kingdom است.به کارگردانی Sally Wainwright و بازیگرانی چون Sarah Lancashire,Siobhan Finneran,Charlie Murphy در ژانر ,درام,دلهره آور در سال 2023 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال Population: 11 - Season 1

6.6   - IMDB

با الهام از رویدادهای واقعی، جمعیت 11 درباره مردی است که از یک شهر کوچک دورافتاده با تنها 12 ساکن گم می شود و پسر غریبه اش که از ایالات متحده می رود تا او را پیدا کند. هنگامی که اندی پرودن، عابر بانک در حومه شهر از اوهایو ایالات متحده آمریکا، برای دیدن پدر گمشده خود به شهر کوچک بیرونی می رود، متوجه می شود که هوگو ناپدید شده است. در جستجوی او برای یافتن او، یکی دیگر از کاسی های خارجی به کمک اندی می آید و آنها خود را در معرض خطر فزاینده ای می یابند که در رازهای این شهر کوچک دورافتاده می کاوشند، جایی که همه مظنون هستند.

زیر‌نویس فارسی سریال Black Snow - Season 1

در سال 1995، ایزابل بیکر هفده ساله به قتل رسید. این جنایت شهر کوچک اشفورد را شوکه کرد و جامعه جزیره ایزابل در دریای جنوبی استرالیا را ویران کرد. پرونده هرگز حل نشد، قاتل هرگز پیدا نشد. در سال 2020، باز شدن یک کپسول زمان رازی را کشف می کند که کارآگاه پرونده سرد جیمز کورمک (فیمل) را در ردیابی قاتل قرار می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Shanty Town - Season 1

5   - IMDB

گروهی از اطهار می کوشند از چنگ یک پادشاه بدنام فرار کنند - اما فساد سیاسی و پیوندهای خونی آزادی را به یک هدف تقریباً غیرممکن تبدیل می کند.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.