زیرنویس سریال Halo - Season 2 (2024)

نام فارسی سریال : Halo - فصل 2 (2024)

7.3
  • ژانر :   اکشن ماجراجویی علمی تخیلی
  • کارگردان :   Kyle Killen Steven Kane
  • سال انتشار :   2024
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Pablo Schreiber-  Shabana Azmi-  Natasha Culzac

خلاصه فارسی

در فصل دوم، Master Chief John-117 تیم نخبه اسپارتی خود را در برابر تهدید بیگانه معروف به Covenant رهبری می کند. در پی یک رویداد تکان دهنده در یک سیاره متروک، جان نمی تواند این احساس را که جنگ او در شرف تغییر است را از بین ببرد و همه چیز را به خطر می اندازد تا چیزی را که هیچ کس دیگری باور نمی کند - که میثاق برای حمله به بزرگترین سنگر بشریت آماده می شود، به خطر می اندازد. با کهکشان در لبه پرتگاه، جان سفری را آغاز می کند تا کلید نجات بشریت یا انقراض آن را پیدا کند: هاله.


خلاصه انگلیسی

In season two, Master Chief John-117 leads his team of elite Spartans against the alien threat known as the Covenant. In the wake of a shocking event on a desolate planet, John cannot shake the feeling that his war is about to change and risks everything to prove what no one else will believe – that the Covenant is preparing to attack humanity’s greatest stronghold. With the galaxy on the brink, John embarks on a journey to find the key to humankind’s salvation, or its extinction: the Halo.


این سریال با نام تجاری Halo - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی Kyle Killen,Steven Kane و بازیگرانی چون Pablo Schreiber,Shabana Azmi,Natasha Culzac در ژانر اکشن,ماجراجویی,علمی تخیلی در سال 2024 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال X-Men '97 - Season 1

8.9   - IMDB

از جایی که «مردان ایکس» متوقف شد، مردان ایکس در یک دوره گذار هستند و با از دست دادن پروفسور ایکس دست و پنجه نرم می کنند. همه می دانند که احتمالاً موقتی است.

زیر‌نویس فارسی سریال Marvel's Moon Girl and Devil Dinosaur - Season 1

7.7   - IMDB

پس از اینکه لونلا فوق نابغه ۱۳ ساله به طور تصادفی تی رکس ده تنی، دایناسور شیطان را از طریق یک گرداب زمانی به شهر نیویورک امروزی می آورد، این دو با هم همکاری می کنند تا از قسمت پایین شرقی شهر در برابر خطر محافظت کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Lockwood & Co - Season 1

7.4   - IMDB

در دنیایی که توسط ارواح گرفتار شده است، سه نوجوان به عنوان محققین ماوراء الطبیعه گرد هم می آیند و برای کشف یک توطئه شیطانی به خطر می اندازند.

زیر‌نویس فارسی سریال Extraordinary - Season 1

7.7   - IMDB

در دنیایی که همه در تولد 18 سالگی قدرت پیدا میکنند، جن این کار را نکرد. او 25 ساله می شود و هنوز منتظر است تا مال خود را بگیرد. جن در دنیایی بزرگ و گیج کننده و مسلح به چیزی جز کمی امید و ناامیدی زیاد، سفر خود را برای یافتن ابرقدرت خود آغاز می کند. اما با انجام این کار، او ممکن است لذت خوب بودن را دریابد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Last of Us - Season 1

8.7   - IMDB

بیست سال پس از نابودی تمدن مدرن. جوئل، یک بازمانده سرسخت، استخدام می شود تا الی، یک دختر 14 ساله را از یک منطقه ظالمانه قرنطینه خارج کند. کاری که به عنوان یک کار کوچک شروع می شود به زودی به یک سفر بی رحمانه و دلخراش تبدیل می شود، زیرا هر دو باید ایالات متحده را طی کنند و برای بقا به یکدیگر وابسته باشند.

زیر‌نویس فارسی سریال Rabbit Hole - Season 1

7.4   - IMDB

وقتی جان ویر، استاد فریب در دنیای جاسوسی شرکتی، توسط نیروهای قدرتمندی که توانایی نفوذ و کنترل بر جمعیت ها را دارند، قتل را به قتل می رسانند، هیچ چیز آن چیزی نیست که به نظر می رسد.