زیرنویس سریال Grimm - Season 4 (2014)

نام فارسی سریال : گریم - فصل 4 (2014)

7.8

خلاصه فارسی

در گریم - فصل 4، داستان های برادران گریم دیگر افسانه نیستند. در این فیلم بازرس نیک بورکهارت از نوادگان آنهاست. موارد عجیب و غریب اتفاق افتاد و او را مجبور به تحقیق و کشف قدرت های مافوق بشری کرد که هنوز در اطراف او وجود دارد. از آن زمان، زندگی او به یک نقطه عطف جدید تبدیل می شود، یک چرخش خطرناک و غیرمنتظره!


خلاصه انگلیسی

In Grimm - Season 4, the stories of the Grimm brothers are not the fairy tale anymore. In this film, an inspector Nick Burkhardt is their descendant. The bizarre cases took place, forcing him to investigate and discover the superhuman powers that still exist around him. Since then, his life turns into a new turning point, a dangerous and unexpected turn!


این سریال با نام تجاری Grimm - Season 4 محصول کشور United States است.به کارگردانی Stephen Carpenter,David Greenwalt,Jim Kouf و بازیگرانی چون Silas Weir Mitchell,David Giuntoli,Russell Hornsby در ژانر ماجراجویی,فانتزی,علمی تخیلی,دلهره آور در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Amazing Race - Season 33

مسابقه شگفت انگیز سی و سومین سفر تاریخی خود را در سراسر جهان زمانی آغاز می کند که 11 تیم جدید از خانه های خود بلند شده و به اولین مقصد خود، لندن، انگلستان سفر می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Lazarus Project - Season 1

7.2   - IMDB

جورج از خواب بیدار می شود و چندین ماه در گذشته خود را می بیند قبل از اینکه برای پروژه لازاروس استخدام شود - سازمانی مخفی که زمانی که جهان در خطر انقراض است زمان را به عقب برمی گرداند.

زیر‌نویس فارسی سریال Marco Polo - Season 1

8   - IMDB

در دنیایی پر از حرص، خیانت، دسیسه های جنسی و رقابت، مارکوپولو یک داستان واقعی است که بر اساس ماجراهای کاشف معروف کوبلای خان در قرن سیزدهم، چین است. مارکو مرد جوانی است که به همراه معشوقش کوکاچین وارد سرزمین مغولی می شود که به خاطر ارتش و مردمش مشهور است.

زیر‌نویس فارسی سریال 12 Monkeys - Season 1

8   - IMDB

12 میمون (2015): یک درام علمی تخیلی محصول ایالات متحده در زمینی آینده است که در آن بشر به تدریج توسط یک بیماری همه گیر وحشتناک نابود می شود. بقیه دولت ها در جهان نخبه ترین دانشمندان را گرد هم آوردند تا سعی کنند به گذشته بازگردند و ریشه این بیماری را جستجو کنند تا از این ویروس قبل از انتشار جلوگیری کنند. آنها متوجه یک راز تاریک در پشت…

زیر‌نویس فارسی سریال Constantine - Season 1

7   - IMDB

در کنستانتین - فصل 1، مردی با ایمان خود مبارزه میکند، که توسط گناهان گذشته تسخیر شده و میخواهد پس از مرگ به بهشت ​​برود اما به طور تصادفی در نقش میانی محافظت از بشریت در برابر نیروهای جمعآوری تاریکی گیر کرده است.

زیر‌نویس فارسی سریال The Originals - Season 1

8.3   - IMDB

The Originals بخشی از مجموعه خاطرات خون آشام است که در نیواورلئان اتفاق می افتد. این فیلم بر روی میکائلسون متمرکز است که به نام خون آشام اجداد نیز شناخته می شود، کلاوس، الیجا، ربکا بود. خانواده قدرت است. خانواده خون آشام هزاران سال پیش قسم خورده بودند. همیشه و برای همیشه به هم می چسبند. اکنون قرن ها می گذرد و انسجام شکسته شده است. وقتی کلاوس میکائلسون، خون آشام با خون گرگینه، این خبر را دریافت کرد که یک ماوراء طبیعی علیه او در محله فرانسوی نیواورلئان قرار دارد، به شهری که تا حدی ساخته بود بازگشت.