زیرنویس سریال Greys Anatomy - Season 11 (2014)

نام فارسی سریال : آناتومی خاکستری - فصل 11 (2014)

7.6
  • ژانر :   کمدی روانشناسی درام
  • کارگردان :   Shonda Rhime
  • سال انتشار :   2014
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Ellen Pompeo-  Chandra Wilson-  Justin Chambers

خلاصه فارسی

در فصل یازدهم آناتومی گریس، مردیث گری - پزشکان بیمارستان گری اسلون مموریال باید هر روز با عواقب مرگ یا زندگی روبرو شوند، زندگی عاشقانه مشکل او با رهبر مرد نمایش درک شپرد. و آنها با هم چیزهای زیادی را کشف می کنند که شامل پزشکی، روابط و زندگی واقعی می شود.


خلاصه انگلیسی

In the eleventh season of the Greys Anatomy, Meredith Grey - The doctors of Grey Sloan Memorial Hospital must face up with life-or-death consequences on a daily basis, her problematic love-life with male-lead of the show Derek Shepherd. And they together discover many things that involves medicine, relationships and real life.


این سریال با نام تجاری Greys Anatomy - Season 11 محصول کشور United States است.به کارگردانی Shonda Rhime و بازیگرانی چون Ellen Pompeo,Chandra Wilson,Justin Chambers در ژانر کمدی,روانشناسی,درام در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال Romantic Getaway - Season 1

یک زوج متاهل معمولی که تلاش می کنند مجرم باشند. همه به خاطر یک آرزوی خود برای داشتن خانواده. از آنجایی که آنها با مبارزه بسیار آشنا برای بسیاری از زوجها - تلاش برای باردار شدن - روبرو میشوند، این زوج فرآیند IVF را آغاز میکنند، اما چرخش و چرخش وجوه 50 هزار پوندی دزدیده شده (به شکل بیتکوین) به این معنی است که زندگی روزمره آنها چیزی جز معمولی

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Freeridge - Season 1

چهار دوست نوجوان پس از اینکه به نظر می رسد یک جعبه قدیمی عجیب و غریب بدبختی - و بیشتر - را به زندگی آنها وارد می کند، برای برگرداندن یک نفرین کار می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال That '90s Show - Season 1

7   - IMDB

دونا و اریک چهارم ژوئیه را در خانه والدینش در پوینت پلیس می گذرانند، جایی که دخترشان لیا تأثیری بر دیگر نوجوانان شهر می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.