زیرنویس سریال Greys Anatomy - Season 11 (2014)

نام فارسی سریال : آناتومی خاکستری - فصل 11 (2014)

7.6
  • ژانر :   کمدی روانشناسی درام
  • کارگردان :   Shonda Rhime
  • سال انتشار :   2014
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Ellen Pompeo-  Chandra Wilson-  Justin Chambers

خلاصه فارسی

در فصل یازدهم آناتومی گریس، مردیث گری - پزشکان بیمارستان گری اسلون مموریال باید هر روز با عواقب مرگ یا زندگی روبرو شوند، زندگی عاشقانه مشکل او با رهبر مرد نمایش درک شپرد. و آنها با هم چیزهای زیادی را کشف می کنند که شامل پزشکی، روابط و زندگی واقعی می شود.


خلاصه انگلیسی

In the eleventh season of the Greys Anatomy, Meredith Grey - The doctors of Grey Sloan Memorial Hospital must face up with life-or-death consequences on a daily basis, her problematic love-life with male-lead of the show Derek Shepherd. And they together discover many things that involves medicine, relationships and real life.


این سریال با نام تجاری Greys Anatomy - Season 11 محصول کشور United States است.به کارگردانی Shonda Rhime و بازیگرانی چون Ellen Pompeo,Chandra Wilson,Justin Chambers در ژانر کمدی,روانشناسی,درام در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Toast of Tinseltown - Season 1

7.5   - IMDB

استیون توست شکنجهشده به زمین بازی بازیگر اصلی - هالیوود نقل مکان میکند. مطمئناً این بار او تحسینی را که بسیار شایسته آن است دریافت خواهد کرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Rebelde - Season 1

6.9   - IMDB

به مدرسه Elite Way برگردید زیرا نسل جدیدی از دانش آموزان امیدوارند در نبرد باندها پیروز شوند.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Run the Burbs - Season 1

5.5   - IMDB

Run the Burbs خانواده ای جوان و جسور ویتنامی-آسیایی جنوبی-کانادایی را دنبال می کند که رویکرد متفاوتی برای زندگی کامل دارند و در عین حال طرز فکر ما را در مورد ارزش های خانوادگی معاصر و زندگی در حومه ها تغییر می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Son of a Critch - Season 1

7.2   - IMDB

این سریال بر اساس خاطرات کمدین مارک کریچ به همین نام، دوران کودکی او را در نیوفاندلند و لابرادور به نمایش می گذارد.