زیرنویس سریال Grace - Season 3 (2023)

نام فارسی سریال : گریس - فصل 3 (2023)

7.4
  • ژانر :   درام رمز و راز
  • کارگردان :   Russell Lewis
  • سال انتشار :   2023
  • محصول کشور :   United Kingdom
  • بازیگران :   John Simm-  Brad Morrison-  Richie Campbell

خلاصه فارسی

از آنجایی که پلیس شرقی با ACC Alison Vosper خداحافظی کرد، اعلام جایگزینی او برای گریس خبری خوشایند نیست. روی که از مشاهده اخیر سندی متزلزل شده است، سعی می کند به حقیقت نزدیک تر شود و در حالی که سعی می کند با کلیو پیش برود، زیرا او درگیر سه تحقیق شوم می شود. یک مجرم سریالی وحشتناک از گذشته گریس، یک تصادف جاده ای که شبکه ای از انتقام و یک تلاش تکان دهنده به قتل را در صحنه موسیقی برایتون به راه می اندازد، همه مهارت گریس را در برخورد گذشته و حال برای روی آزمایش می کند و او را مجبور می کند با خاطرات قدیمی روبرو شود و از آن درس بگیرد. اشتباهات قبلی


خلاصه انگلیسی

As East police bid farewell to ACC Alison Vosper, the announcement of her replacement is not welcome news for Grace. Shaken by the recent sighting of Sandy, Roy attempts to get closer to the truth while trying to move forward with Cleo, as he is drawn into three sinister investigations. A chilling serial offender from Grace’s past, a road traffic accident which unleashes a web of vengeance and a shocking murder attempt on the Brighton music scene, all test Grace’s skill as past and present collide for Roy, forcing him to confront old memories and learn from previous mistakes.


این سریال با نام تجاری Grace - Season 3 محصول کشور United Kingdom است.به کارگردانی Russell Lewis و بازیگرانی چون John Simm,Brad Morrison,Richie Campbell در ژانر درام,رمز و راز, در سال 2023 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال Population: 11 - Season 1

6.6   - IMDB

با الهام از رویدادهای واقعی، جمعیت 11 درباره مردی است که از یک شهر کوچک دورافتاده با تنها 12 ساکن گم می شود و پسر غریبه اش که از ایالات متحده می رود تا او را پیدا کند. هنگامی که اندی پرودن، عابر بانک در حومه شهر از اوهایو ایالات متحده آمریکا، برای دیدن پدر گمشده خود به شهر کوچک بیرونی می رود، متوجه می شود که هوگو ناپدید شده است. در جستجوی او برای یافتن او، یکی دیگر از کاسی های خارجی به کمک اندی می آید و آنها خود را در معرض خطر فزاینده ای می یابند که در رازهای این شهر کوچک دورافتاده می کاوشند، جایی که همه مظنون هستند.

زیر‌نویس فارسی سریال Black Snow - Season 1

در سال 1995، ایزابل بیکر هفده ساله به قتل رسید. این جنایت شهر کوچک اشفورد را شوکه کرد و جامعه جزیره ایزابل در دریای جنوبی استرالیا را ویران کرد. پرونده هرگز حل نشد، قاتل هرگز پیدا نشد. در سال 2020، باز شدن یک کپسول زمان رازی را کشف می کند که کارآگاه پرونده سرد جیمز کورمک (فیمل) را در ردیابی قاتل قرار می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Shanty Town - Season 1

5   - IMDB

گروهی از اطهار می کوشند از چنگ یک پادشاه بدنام فرار کنند - اما فساد سیاسی و پیوندهای خونی آزادی را به یک هدف تقریباً غیرممکن تبدیل می کند.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.