زیرنویس سریال Gods Favorite Idiot - Season 1 (2022)

نام فارسی سریال : احمق مورد علاقه خدا - فصل 1 (2022)

5.8
  • ژانر :   کمدی فانتزی
  • کارگردان :   Ben Falcone
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Melissa McCarthy-  Ben Falcone-  Usman Ally

خلاصه فارسی

کلارک تامپسون، یک کارمند پشتیبانی فنی در سطح متوسط، دقیقاً در همان زمانی که او به فرستاده ناخواسته خدا تبدیل می شود، عشق را با همکارش، امیلی لاک پیدا می کند. همچنین، اسکیت سواری، دریاچه ای از آتش و آخرالزمان قریب الوقوع وجود دارد.


خلاصه انگلیسی

Clark Thompson, a midlevel tech-support employee, finds love with co-worker Amily Luck at exactly the same time he becomes the unwitting messenger of God. Also, there's rollerskating, a lake of fire and an impending apocalypse.


این سریال با نام تجاری God's Favorite Idiot - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Ben Falcone و بازیگرانی چون Melissa McCarthy,Ben Falcone,Usman Ally در ژانر کمدی,فانتزی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Toast of Tinseltown - Season 1

7.5   - IMDB

استیون توست شکنجهشده به زمین بازی بازیگر اصلی - هالیوود نقل مکان میکند. مطمئناً این بار او تحسینی را که بسیار شایسته آن است دریافت خواهد کرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Rebelde - Season 1

6.9   - IMDB

به مدرسه Elite Way برگردید زیرا نسل جدیدی از دانش آموزان امیدوارند در نبرد باندها پیروز شوند.

زیر‌نویس فارسی سریال Run the Burbs - Season 1

5.5   - IMDB

Run the Burbs خانواده ای جوان و جسور ویتنامی-آسیایی جنوبی-کانادایی را دنبال می کند که رویکرد متفاوتی برای زندگی کامل دارند و در عین حال طرز فکر ما را در مورد ارزش های خانوادگی معاصر و زندگی در حومه ها تغییر می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Son of a Critch - Season 1

7.2   - IMDB

این سریال بر اساس خاطرات کمدین مارک کریچ به همین نام، دوران کودکی او را در نیوفاندلند و لابرادور به نمایش می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Pivoting - Season 1

6.8   - IMDB

در یک شهر کوچک و طبقه متوسط ​​در لانگ آیلند، نیویورک، سه زن - و دوستان صمیمی دوران کودکی - با مرگ چهارمین عضو گروه خود کنار می آیند. وقتی با این واقعیت مواجه میشوند که زندگی کوتاه است، این زنان از طریق یک سری تصمیمهای تکانشی، نادرست و خودسرانه، مسیر فعلی خود را تغییر میدهند. این محورها پیوند آنها را تقویت میکنند و ثابت میکنند که هرگز دیر نیست که زندگی خود را در جستجوی خوشبختی خراب کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Wolf Like Me - Season 1

7.3   - IMDB

گری یک ویران عاطفی است و از زمان مرگ همسرش برای تأمین مخارج دخترش تلاش می کند. مری رازی دارد که نمی تواند خودش را با کسی در میان بگذارد. کائنات این دو را به دلیلی کنار هم آورد.