زیرنویس سریال Glee - Season 6 (2015)

نام فارسی سریال : شادی - فصل 6 (2015)

6.8
  • ژانر :   موزیکال خانوادگی درام کمدی
  • کارگردان :   Ian Brennan Brad Falchuk Ryan Murphy
  • سال انتشار :   2015
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Lea Michele-  Matthew Morrison-  Jane Lynch

خلاصه فارسی

فصل 6 Glee داستان زندگی واقعی مردم عادی را به ارمغان می آورد که در شرایط غیرعادی زندگی می کنند و معجزه می کنند. آنها نه تنها خنده دار، دوست داشتنی هستند، بلکه بسیار دقیق و متفکر هستند. این فیلم یک تصویر رنگارنگ پر از جوان آمریکایی در قرن بیست و یکم است.


خلاصه انگلیسی

Glee season 6 brings the real-life story of ordinary people who live in the unusual circumstances and make miracles. They are not only funny, lovable but also very incisive and thoughtful. The movie is a colorful picture full of young American in the 21st century.


این سریال با نام تجاری Glee - Season 6 محصول کشور United States است.به کارگردانی Ian Brennan,Brad Falchuk,Ryan Murphy و بازیگرانی چون Lea Michele,Matthew Morrison,Jane Lynch در ژانر موزیکال,خانوادگی,درام,کمدی در سال 2015 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Toast of Tinseltown - Season 1

7.5   - IMDB

استیون توست شکنجهشده به زمین بازی بازیگر اصلی - هالیوود نقل مکان میکند. مطمئناً این بار او تحسینی را که بسیار شایسته آن است دریافت خواهد کرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Rebelde - Season 1

6.9   - IMDB

به مدرسه Elite Way برگردید زیرا نسل جدیدی از دانش آموزان امیدوارند در نبرد باندها پیروز شوند.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Run the Burbs - Season 1

5.5   - IMDB

Run the Burbs خانواده ای جوان و جسور ویتنامی-آسیایی جنوبی-کانادایی را دنبال می کند که رویکرد متفاوتی برای زندگی کامل دارند و در عین حال طرز فکر ما را در مورد ارزش های خانوادگی معاصر و زندگی در حومه ها تغییر می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Son of a Critch - Season 1

7.2   - IMDB

این سریال بر اساس خاطرات کمدین مارک کریچ به همین نام، دوران کودکی او را در نیوفاندلند و لابرادور به نمایش می گذارد.