زیرنویس سریال Fringe - Season 2 (2010)

نام فارسی سریال : Fringe - فصل 2 (2010)

8.4
  • ژانر :   علمی تخیلی درام رمز و راز
  • کارگردان :   J.J. Abrams Alex Kurtzman Roberto Orci
  • سال انتشار :   2010
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Anna Torv-  Joshua Jackson-  Jasika Nicole

خلاصه فارسی

اولیویا در یک تصادف رانندگی می کند، یک فرد غیر معمول به دنبال یکی از اعضای تیم می گردد و والتر برای جشن تولد پیتر برنامه ریزی می کند. اولیویا و پیتر در مورد یک سری ناپدید شدن های عجیب تحقیق می کنند. اولیویا چیزهایی را از جهان جایگزین می شنود و می بیند، اما متوجه نمی شود که چارلی واقعا چارلی نیست.


خلاصه انگلیسی

Olivia is in a car accident, an unusual person is looking for a member of the team, and Walter makes plans for celebrating Peter's birthday. Olivia and Peter investigate a series of strange disappearances. Olivia hears and sees things from the alternate Universe but fails to realize Charlie isn't really Charlie.


این سریال با نام تجاری Fringe - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی J.J. Abrams,Alex Kurtzman,Roberto Orci و بازیگرانی چون Anna Torv,Joshua Jackson,Jasika Nicole در ژانر علمی تخیلی,درام,رمز و راز در سال 2010 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Poker Face - Season 1

8   - IMDB

این سریال معمایی هفته، چارلی کیل را دنبال میکند که توانایی فوقالعادهای در تشخیص اینکه کسی دروغ میگوید دارد. او با Plymouth Barracuda خود به جاده میرود و در هر توقف با گروه جدیدی از شخصیتها و جنایات عجیب روبرو میشود که نمیتواند حل کند.

زیر‌نویس فارسی سریال Better - Season 1

7   - IMDB

پس از جلوگیری از یک تراژدی خانوادگی، یک کارآگاه پلیس فاسد تحت بیداری اخلاقی دردناکی قرار میگیرد و تصمیم میگیرد تا بیست سال خطای خود را جبران کند، اما ارضای وجدان تازه کشف شدهاش کار سادهای نیست.

زیر‌نویس فارسی سریال Alert - Season 1

5   - IMDB

وقتی پسر افسر پلیس نیکی پارکر ناپدید میشود، او به واحد گمشده لسآنجلس (LAMPU) میپیوندد تا به افراد دیگر کمک کند تا عزیزانشان را پیدا کنند، حتی وقتی او به دنبال خود میگردد. شش سال بعد، وقتی شوهر سابقش، دوون زولنر، با عکسی از پسر گمشدهشان ظاهر میشود، دنیای او زیر و رو میشود. یا آن؟