زیرنویس سریال Fringe - Season 2 (2010)

نام فارسی سریال : Fringe - فصل 2 (2010)

8.4
  • ژانر :   علمی تخیلی درام رمز و راز
  • کارگردان :   J.J. Abrams Alex Kurtzman Roberto Orci
  • سال انتشار :   2010
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Anna Torv-  Joshua Jackson-  Jasika Nicole

خلاصه فارسی

اولیویا در یک تصادف رانندگی می کند، یک فرد غیر معمول به دنبال یکی از اعضای تیم می گردد و والتر برای جشن تولد پیتر برنامه ریزی می کند. اولیویا و پیتر در مورد یک سری ناپدید شدن های عجیب تحقیق می کنند. اولیویا چیزهایی را از جهان جایگزین می شنود و می بیند، اما متوجه نمی شود که چارلی واقعا چارلی نیست.


خلاصه انگلیسی

Olivia is in a car accident, an unusual person is looking for a member of the team, and Walter makes plans for celebrating Peter's birthday. Olivia and Peter investigate a series of strange disappearances. Olivia hears and sees things from the alternate Universe but fails to realize Charlie isn't really Charlie.


این سریال با نام تجاری Fringe - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی J.J. Abrams,Alex Kurtzman,Roberto Orci و بازیگرانی چون Anna Torv,Joshua Jackson,Jasika Nicole در ژانر علمی تخیلی,درام,رمز و راز در سال 2010 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال Summer Heat - Season 1

2   - IMDB

گروهی از جوانان که در یک استراحتگاه بهشتی کار می کنند، تابستانی فراموش نشدنی را سپری می کنند و عشق، دوستی های واقعی و رازهای ویرانگر را کشف می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Gilded Age - Season 1

8   - IMDB

سال 1882 است و عصر طلایی در جریان است، زمانی که ماریان بروک، دختر یتیم جوان یک ژنرال جنوبی، با خاله های معمولی خود در شهر نیویورک نقل مکان می کند. با کمک پگی اسکات، یک زن آفریقایی-آمریکایی که خود را به عنوان خدمتکار خود در می آورد، ماریان درگیر زندگی خیره کننده همسایه های ثروتمندش می شود که در تلاش است بین پایبندی به قوانین یا ایجاد مسیر خود تصمیم بگیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Promised Land - Season 1

6.9   - IMDB

یک درام حماسی و نسلی درباره دو خانواده اهل لاتین که در دره سونوما کالیفرنیا برای کسب ثروت و قدرت رقابت می کنند.