زیرنویس سریال Friends - Season 3 (1996)

نام فارسی سریال : دوستان - فصل 3 (1996)


خلاصه فارسی

دوستان - فصل 3 همچنان درگیر مشکلاتی است که حول زندگی شش دوست می چرخد: ریچل شروع به کار در بلومینگدیل می کند. راس به همکار ریچل - مارک - حسادت می کند. راس در حالت مستی با زن دیگری خوابید که رابطه او با ریچل را به هم زد. در همین حال، چندلر برای مقابله با جدایی آنها دشوار است زیرا او را به یاد طلاق والدینش می اندازد. فیبی با پیچیدگی خانواده اش آشنا می شود. جوی با شریک بازیگری خود کیت رابطه برقرار می کند، در حالی که مونیکا رابطه کوتاهی را با میلیونر پیت بکر آغاز می کند.


خلاصه انگلیسی

Friends - Season 3 continues to go into the troubles revolve around the lives of six friends: Rachel begins working at Bloomingdale. Ross is jealous of Rachel’s colleague – Mark. In a drunken, Ross slept with other woman making his relationship with Rachel broken. Meanwhile, Chandler has a tough time dealing with their break-up because it reminds him of his parents’ divorce. Phoebe becomes acquainted with the complexity of her family. Joey develops a relationship with his acting partner Kate, while Monica begins a brief relationship with millionaire Pete Becker.


این سریال با نام تجاری Friends - Season 3 محصول کشور United States است.به کارگردانی David Crane,Marta Kauffman و بازیگرانی چون Jennifer Aniston,Courteney Cox,Lisa Kudrow در ژانر کمدی,خانوادگی,کمدی (تلویزیونی) در سال 1996 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Romantic Getaway - Season 1

یک زوج متاهل معمولی که تلاش می کنند مجرم باشند. همه به خاطر یک آرزوی خود برای داشتن خانواده. از آنجایی که آنها با مبارزه بسیار آشنا برای بسیاری از زوجها - تلاش برای باردار شدن - روبرو میشوند، این زوج فرآیند IVF را آغاز میکنند، اما چرخش و چرخش وجوه 50 هزار پوندی دزدیده شده (به شکل بیتکوین) به این معنی است که زندگی روزمره آنها چیزی جز معمولی

زیر‌نویس فارسی سریال Freeridge - Season 1

چهار دوست نوجوان پس از اینکه به نظر می رسد یک جعبه قدیمی عجیب و غریب بدبختی - و بیشتر - را به زندگی آنها وارد می کند، برای برگرداندن یک نفرین کار می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال That '90s Show - Season 1

7   - IMDB

دونا و اریک چهارم ژوئیه را در خانه والدینش در پوینت پلیس می گذرانند، جایی که دخترشان لیا تأثیری بر دیگر نوجوانان شهر می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Animal Control - Season 1

7   - IMDB

این کمدی تک دوربینی گروهی از کارگران محلی کنترل حیوانات را دنبال می کند که زندگی آنها به دلیل ساده بودن حیوانات پیچیده است، اما انسان ها نه.

زیر‌نویس فارسی سریال The Consultant - Season 1

6.5   - IMDB

پس از یک تراژدی غیرقابل توصیف در CompWare، یک استودیوی بازی مستقر در مرکز شهر لس آنجلس، یک مشاور مرموز، Regus Patoff، وارد شهر می شود و مسئولیت را بر عهده می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Everyone Else Burns - Season 1

6.7   - IMDB

با لوئیزها آشنا شوید: خانواده معمولی و روزمره شما در منچستر که به یک طبقه فوق مذهبی تعلق دارند. اوه، و آنها فکر می کنند که جهان در 10 سال آینده به پایان می رسد.