زیرنویس سریال Friends - Season 3 (1996)

نام فارسی سریال : دوستان - فصل 3 (1996)


خلاصه فارسی

دوستان - فصل 3 همچنان درگیر مشکلاتی است که حول زندگی شش دوست می چرخد: ریچل شروع به کار در بلومینگدیل می کند. راس به همکار ریچل - مارک - حسادت می کند. راس در حالت مستی با زن دیگری خوابید که رابطه او با ریچل را به هم زد. در همین حال، چندلر برای مقابله با جدایی آنها دشوار است زیرا او را به یاد طلاق والدینش می اندازد. فیبی با پیچیدگی خانواده اش آشنا می شود. جوی با شریک بازیگری خود کیت رابطه برقرار می کند، در حالی که مونیکا رابطه کوتاهی را با میلیونر پیت بکر آغاز می کند.


خلاصه انگلیسی

Friends - Season 3 continues to go into the troubles revolve around the lives of six friends: Rachel begins working at Bloomingdale. Ross is jealous of Rachel’s colleague – Mark. In a drunken, Ross slept with other woman making his relationship with Rachel broken. Meanwhile, Chandler has a tough time dealing with their break-up because it reminds him of his parents’ divorce. Phoebe becomes acquainted with the complexity of her family. Joey develops a relationship with his acting partner Kate, while Monica begins a brief relationship with millionaire Pete Becker.


این سریال با نام تجاری Friends - Season 3 محصول کشور United States است.به کارگردانی David Crane,Marta Kauffman و بازیگرانی چون Jennifer Aniston,Courteney Cox,Lisa Kudrow در ژانر کمدی,خانوادگی,کمدی (تلویزیونی) در سال 1996 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Toast of Tinseltown - Season 1

7.5   - IMDB

استیون توست شکنجهشده به زمین بازی بازیگر اصلی - هالیوود نقل مکان میکند. مطمئناً این بار او تحسینی را که بسیار شایسته آن است دریافت خواهد کرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Rebelde - Season 1

6.9   - IMDB

به مدرسه Elite Way برگردید زیرا نسل جدیدی از دانش آموزان امیدوارند در نبرد باندها پیروز شوند.

زیر‌نویس فارسی سریال Run the Burbs - Season 1

5.5   - IMDB

Run the Burbs خانواده ای جوان و جسور ویتنامی-آسیایی جنوبی-کانادایی را دنبال می کند که رویکرد متفاوتی برای زندگی کامل دارند و در عین حال طرز فکر ما را در مورد ارزش های خانوادگی معاصر و زندگی در حومه ها تغییر می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Son of a Critch - Season 1

7.2   - IMDB

این سریال بر اساس خاطرات کمدین مارک کریچ به همین نام، دوران کودکی او را در نیوفاندلند و لابرادور به نمایش می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Pivoting - Season 1

6.8   - IMDB

در یک شهر کوچک و طبقه متوسط ​​در لانگ آیلند، نیویورک، سه زن - و دوستان صمیمی دوران کودکی - با مرگ چهارمین عضو گروه خود کنار می آیند. وقتی با این واقعیت مواجه میشوند که زندگی کوتاه است، این زنان از طریق یک سری تصمیمهای تکانشی، نادرست و خودسرانه، مسیر فعلی خود را تغییر میدهند. این محورها پیوند آنها را تقویت میکنند و ثابت میکنند که هرگز دیر نیست که زندگی خود را در جستجوی خوشبختی خراب کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Wolf Like Me - Season 1

7.3   - IMDB

گری یک ویران عاطفی است و از زمان مرگ همسرش برای تأمین مخارج دخترش تلاش می کند. مری رازی دارد که نمی تواند خودش را با کسی در میان بگذارد. کائنات این دو را به دلیلی کنار هم آورد.