زیرنویس سریال Finding Your Roots with Henry Louis Gates, Jr. - Season 8 (2022)

نام فارسی سریال : پیدا کردن ریشه های خود با هنری لوئیس گیتس جونیور - فصل 8 (2022)

8.7
  • ژانر :   مستند زندگینامه داستانی
  • کارگردان :   -
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Henry Louis Gates Jr.-  CeCe Moore-  Ty Burrell

خلاصه فارسی

هنری لوئیس گیتس جونیور به ربکا هال و لی دنیلز کمک می کند تا از طریق کارآگاهی DNA معمای خانواده را حل کنند و تاریخ و هویت خودشان را روشن کنند.


خلاصه انگلیسی

Henry Louis Gates Jr. helps Rebecca Hall and Lee Daniels solve family mysteries through DNA detective work, illuminating both history and their own identities.


این سریال با نام تجاری Finding Your Roots with Henry Louis Gates, Jr. - Season 8 محصول کشور United States است.به کارگردانی - و بازیگرانی چون Henry Louis Gates Jr.,CeCe Moore,Ty Burrell در ژانر مستند,زندگینامه,داستانی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Six Nations: Full Contact - Season 1

7.4   - IMDB

دور به دور، مسابقه به مسابقه، بهترین تیمهای راگبی اروپا برای به دست آوردن جام در مسابقات قهرمانی شش ملت گینس در سال 2023 مبارزه میکنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Super League: The War for Football - Season 1

7   - IMDB

گذشته، حال و آینده فوتبال اروپا زمانی که برنامههایی برای لیگ جداییآمیز ظاهر میشود با هم برخورد میکنند و قدرتمندترین رهبران بازی را مجبور میکنند از سنتهای این ورزش دفاع کنند یا آنها را تغییر دهند.

زیر‌نویس فارسی سریال Great Expectations - Season 1

7.5   - IMDB

داستان به بلوغ رسیدن پیپ، یتیمی که در آرزوی چیزهای بزرگتری در زندگی است، تا اینکه یک پیچ سرنوشت و دسیسه های شیطانی خانم هاویشام مرموز و عجیب و غریب دنیایی تاریک از احتمالات را به او نشان می دهد. با توجه به انتظارات بزرگی که از او وجود دارد، پیپ باید هزینه واقعی این دنیای جدید را تعیین کند و اینکه آیا واقعاً او را به مردی تبدیل می کند که می خواهد باشد یا خیر.

زیر‌نویس فارسی سریال A Small Light - Season 1

8.4   - IMDB

میپ گیس بیست و چند ساله وقتی که رئیسش اتو فرانک نزد او آمد و از او خواست که خانواده اش را در طول جنگ جهانی دوم از نازی ها پنهان کند، تردید نکرد. برای دو سال بعد، میپ، همسرش جان، و سایر کمککنندگان، مراقب هشت روحی بودند که در انکس مخفی پنهان شده بودند. و این میپ بود که خاطرات آن را پیدا کرد و آن را ایمن نگه داشت تا اتو، تنها کسی که از هشت نفر زنده ماند، بعداً بتواند آن را به عنوان یکی از قدرتمندترین گزارش های هولوکاست با جهان به اشتراک بگذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Women of the Movement - Season 1

7.6   - IMDB

یک سریال محدود با تمرکز بر مامی تیل موبلی، که زندگی خود را وقف عدالت جویی برای پسرش امت تیل پس از قتل وحشیانه او در جیم کرو جنوبی کرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Midnight Asia: Eat Dance Dream - Season 1

6.5   - IMDB

شب بازیگوشی ترین جنبه کلان شهرهای آسیا را به نمایش می گذارد. این مستند از غذا، نوشیدنی، موسیقی - و جغدهای شب که در تاریکی میدرخشند، عکس میگیرد.