زیرنویس سریال Finding Your Roots with Henry Louis Gates, Jr. - Season 8 (2022)

نام فارسی سریال : پیدا کردن ریشه های خود با هنری لوئیس گیتس جونیور - فصل 8 (2022)

8.7
  • ژانر :   مستند زندگینامه داستانی
  • کارگردان :   -
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Henry Louis Gates Jr.-  CeCe Moore-  Ty Burrell

خلاصه فارسی

هنری لوئیس گیتس جونیور به ربکا هال و لی دنیلز کمک می کند تا از طریق کارآگاهی DNA معمای خانواده را حل کنند و تاریخ و هویت خودشان را روشن کنند.


خلاصه انگلیسی

Henry Louis Gates Jr. helps Rebecca Hall and Lee Daniels solve family mysteries through DNA detective work, illuminating both history and their own identities.


این سریال با نام تجاری Finding Your Roots with Henry Louis Gates, Jr. - Season 8 محصول کشور United States است.به کارگردانی - و بازیگرانی چون Henry Louis Gates Jr.,CeCe Moore,Ty Burrell در ژانر مستند,زندگینامه,داستانی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Women of the Movement - Season 1

7.6   - IMDB

یک سریال محدود با تمرکز بر مامی تیل موبلی، که زندگی خود را وقف عدالت جویی برای پسرش امت تیل پس از قتل وحشیانه او در جیم کرو جنوبی کرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Midnight Asia: Eat Dance Dream - Season 1

6.5   - IMDB

شب بازیگوشی ترین جنبه کلان شهرهای آسیا را به نمایش می گذارد. این مستند از غذا، نوشیدنی، موسیقی - و جغدهای شب که در تاریکی میدرخشند، عکس میگیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال American Rock Stars - Season 1

7.7   - IMDB

نیک آفرمن یک سریال بدون دسترسی را روایت میکند که تیم کرلینگ مردان دارنده مدال طلا را به عنوان نماینده ایالات متحده در بازیهای المپیک زمستانی 2022 نشان میدهد. گروهی از افراد معمولی با ریشه های شهری کوچک، مدال طلای به یاد ماندنی خود را از سال 2018، زمانی که از گمنامی نسبی به شهرت جهانی رسیدند، دوباره زنده می کنند. این مستند داستان های شخصی اسکیپ جان شوستر، مجری تیم و هر یک از اعضای تیم را روایت می کند. از موفقیت غیرمحتمل آنها در پیونگ چانگ تا چالش مقابله با تیمی از رقبای تازه کار در آزمون های المپیک، این یک داستان احساس خوبی است از اینکه چگونه یک تیم از ردهای خود توصیف می کنند سعی می کنند بر چالش ها و فشار برای رسیدن به اوج خود غلبه کنند. یک بار دیگر ورزش کنید

زیر‌نویس فارسی سریال Nova - Season 49

8.7   - IMDB

نمادهای درخشان پرستیژ، آسمان خراش ها روشی مبتکرانه برای صرفه جویی در فضا در مناطق متراکم شهری هستند. اما حتی با ابداع راههایی برای دفاع از آنها در برابر آتشسوزی، باد و زلزله، آیا میتوانیم آنها را زیستپذیرتر، تعاملیتر و سازگارتر با محیط زیست کنیم؟

زیر‌نویس فارسی سریال Anthony Bourdain Parts Unknown - Season 1

8.8   - IMDB

آیا این نگرش "هر چیزی پیش می رود" هنوز وجود دارد؟