زیرنویس سریال Fargo - Season 1 (2014)

نام فارسی سریال : فارگو - فصل 1 (2014)

8.9
  • ژانر :   درام دلهره آور ماجراجویی
  • کارگردان :   Coen brothers
  • سال انتشار :   2014
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Billy Bob Thornton-  Allison Tolman-  Martin Freeman

خلاصه فارسی

Fargo - فصل 1 درباره مردی است که از شهر بزرگ به شهر کوچکی در مینه سوتا سرگردان است، این مرد مرموز با کنترل زندگی و اقتصاد شهر با استعداد خود با خشونت شروع به توسعه قدرت خود کرد. اولین هدف او بیمه گر است - لستر نیگارد. درگیری بین این مرد عجیب و غریب و بازپرس پلیس شروع می شود.


خلاصه انگلیسی

Fargo - Season 1 is about a man wandering from the big city to a small town in Minnesota, this mysterious man began developing his powers by controlling life and economy of the town by his talent with violence. His first objective is the insurer - Lester Niggard. A fight between this strange man and the police investigator starts.


این سریال با نام تجاری Fargo - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Coen brothers و بازیگرانی چون Billy Bob Thornton,Allison Tolman,Martin Freeman در ژانر درام,,دلهره آور,ماجراجویی در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Cleaning Lady - Season 1

7   - IMDB

یک پزشک باهوش برای نجات پسر بیمارش برای درمان پزشکی به ایالات متحده می آید. اما هنگامی که سیستم شکست می خورد و او را به مخفی شدن سوق می دهد، او حاضر نیست مورد ضرب و شتم قرار گیرد و به حاشیه رانده شود. در عوض، او تبدیل به یک خانم نظافتچی برای اوباش می شود و بازی را با قوانین خودش شروع می کند

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال The Amazing Race - Season 33

مسابقه شگفت انگیز سی و سومین سفر تاریخی خود را در سراسر جهان زمانی آغاز می کند که 11 تیم جدید از خانه های خود بلند شده و به اولین مقصد خود، لندن، انگلستان سفر می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Summer Heat - Season 1

2   - IMDB

گروهی از جوانان که در یک استراحتگاه بهشتی کار می کنند، تابستانی فراموش نشدنی را سپری می کنند و عشق، دوستی های واقعی و رازهای ویرانگر را کشف می کنند.