زیرنویس سریال Fantasy Island - Season 2 (2023)

نام فارسی سریال : جزیره فانتزی - فصل 2 (2023)

6.6
  • ژانر :   ماجراجویی درام فانتزی
  • کارگردان :   Gene Levitt
  • سال انتشار :   2023
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Roselyn Sanchez-  Kiara Barnes-  John Gabriel Rodriquez

خلاصه فارسی

بهترین دوستان قدیمی، تارا و جسیکا، میخواهند در 30مین جلسه دبیرستان خود حکومت کنند، اما وقتی همه مجبور میشوند حقیقت را بگویند، نقشههایشان بهطرف میرود. اندی می خواهد بداند که آیا گربه اش بوبو او را به همان اندازه که او دوست دارد دوست دارد یا خیر. رورک یک عاشقانه مخفیانه را انجام می دهد، زیرا روبی و جینا زمان بیشتری را با هم می گذرانند.


خلاصه انگلیسی

Longtime best friends, Tara and Jessica, want to rule their 30th High School Reunion, but their plans go sideways when everyone is forced to tell the truth. Andi wants to know if her cat BoBo loves her as much as she loves him. Roarke juggles a secret romance, as Ruby and Gina spend more time together.


این سریال با نام تجاری Fantasy Island - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی Gene Levitt و بازیگرانی چون Roselyn Sanchez,Kiara Barnes,John Gabriel Rodriquez در ژانر ماجراجویی,درام,فانتزی در سال 2023 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال The New Look - Season 1

7.4   - IMDB

داستان تکان دهنده این است که چگونه نماد مد کریستین دیور و معاصرانش از جمله کوکو شانل، پیر بالمین و کریستوبال بالنسیاگا در وحشت جنگ جهانی اول حرکت کردند و مد مدرن را راه اندازی کردند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Better - Season 1

7   - IMDB

پس از جلوگیری از یک تراژدی خانوادگی، یک کارآگاه پلیس فاسد تحت بیداری اخلاقی دردناکی قرار میگیرد و تصمیم میگیرد تا بیست سال خطای خود را جبران کند، اما ارضای وجدان تازه کشف شدهاش کار سادهای نیست.

زیر‌نویس فارسی سریال Alert - Season 1

5   - IMDB

وقتی پسر افسر پلیس نیکی پارکر ناپدید میشود، او به واحد گمشده لسآنجلس (LAMPU) میپیوندد تا به افراد دیگر کمک کند تا عزیزانشان را پیدا کنند، حتی وقتی او به دنبال خود میگردد. شش سال بعد، وقتی شوهر سابقش، دوون زولنر، با عکسی از پسر گمشدهشان ظاهر میشود، دنیای او زیر و رو میشود. یا آن؟