زیرنویس سریال Family Guy - Season 4 (2005)

نام فارسی سریال : مرد خانواده -فصل 4 (2005)

8.2
  • ژانر :   کمدی انیمیشن
  • کارگردان :   Seth MacFarlane David Zuckerman
  • سال انتشار :   2005
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Seth MacFarlane-  Seth Green-  Alex Borstein

خلاصه فارسی

فصل 4 هنگامی که پیتر و لوئیس متوجه می شوند که ازدواجشان ادویه خود را از دست داده است به دلیل اینکه لوئیس در حین رابطه جنسی نام های بازیگران مرد را صدا می کند ، آنها به یک ماه عسل می روند و برایان را مسئول بچه ها می گذارند.


خلاصه انگلیسی

Season 4 opens when Peter and Lois realize their marriage has lost its spice due to Lois calling several male actors' names while having sex, they go on a second honeymoon, and leave Brian in charge of the kids.


این سریال با نام تجاری Family Guy - Season 4 محصول کشور United States است.به کارگردانی Seth MacFarlane,David Zuckerman و بازیگرانی چون Seth MacFarlane,Seth Green,Alex Borstein در ژانر کمدی,انیمیشن در سال 2005 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Toast of Tinseltown - Season 1

7.5   - IMDB

استیون توست شکنجهشده به زمین بازی بازیگر اصلی - هالیوود نقل مکان میکند. مطمئناً این بار او تحسینی را که بسیار شایسته آن است دریافت خواهد کرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Rebelde - Season 1

6.9   - IMDB

به مدرسه Elite Way برگردید زیرا نسل جدیدی از دانش آموزان امیدوارند در نبرد باندها پیروز شوند.

زیر‌نویس فارسی سریال Run the Burbs - Season 1

5.5   - IMDB

Run the Burbs خانواده ای جوان و جسور ویتنامی-آسیایی جنوبی-کانادایی را دنبال می کند که رویکرد متفاوتی برای زندگی کامل دارند و در عین حال طرز فکر ما را در مورد ارزش های خانوادگی معاصر و زندگی در حومه ها تغییر می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Son of a Critch - Season 1

7.2   - IMDB

این سریال بر اساس خاطرات کمدین مارک کریچ به همین نام، دوران کودکی او را در نیوفاندلند و لابرادور به نمایش می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Pivoting - Season 1

6.8   - IMDB

در یک شهر کوچک و طبقه متوسط ​​در لانگ آیلند، نیویورک، سه زن - و دوستان صمیمی دوران کودکی - با مرگ چهارمین عضو گروه خود کنار می آیند. وقتی با این واقعیت مواجه میشوند که زندگی کوتاه است، این زنان از طریق یک سری تصمیمهای تکانشی، نادرست و خودسرانه، مسیر فعلی خود را تغییر میدهند. این محورها پیوند آنها را تقویت میکنند و ثابت میکنند که هرگز دیر نیست که زندگی خود را در جستجوی خوشبختی خراب کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Wolf Like Me - Season 1

7.3   - IMDB

گری یک ویران عاطفی است و از زمان مرگ همسرش برای تأمین مخارج دخترش تلاش می کند. مری رازی دارد که نمی تواند خودش را با کسی در میان بگذارد. کائنات این دو را به دلیلی کنار هم آورد.