زیرنویس سریال Family Guy - Season 12 (2013)

نام فارسی سریال : مرد خانواده - فصل 12 (2013)

8.2
  • ژانر :   ماجراجویی انیمیشن کمدی
  • کارگردان :   David Zuckerman Seth MacFarlane
  • سال انتشار :   2013
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Alex Borstein-  Seth MacFarlane-  Seth Green

خلاصه فارسی

Family Guy یک بار در سال 2000 و در سال 2002 کنسل شد، اما به دلیل تعداد فروش دی وی دی و افزایش تعداد بازدید در Cartoon Networks Adult Swim باعث شد فاکس به نمایش آن در سال 2005 ادامه دهد. این تنها نمایشی است که با تعداد دی وی دی های فروخته شده ذخیره شده است. .


خلاصه انگلیسی

Family Guy was once canceled in 2000 and in 2002, but thanked to the number of DVD sales and rising number of view on Cartoon Networks Adult Swim made Fox continue showing it in 2005. This is the only drama saved by the number of DVDs sold out.


این سریال با نام تجاری Family Guy - Season 12 محصول کشور United States است.به کارگردانی David Zuckerman,Seth MacFarlane و بازیگرانی چون Alex Borstein,Seth MacFarlane,Seth Green در ژانر ماجراجویی,انیمیشن,کمدی در سال 2013 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Toast of Tinseltown - Season 1

7.5   - IMDB

استیون توست شکنجهشده به زمین بازی بازیگر اصلی - هالیوود نقل مکان میکند. مطمئناً این بار او تحسینی را که بسیار شایسته آن است دریافت خواهد کرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Rebelde - Season 1

6.9   - IMDB

به مدرسه Elite Way برگردید زیرا نسل جدیدی از دانش آموزان امیدوارند در نبرد باندها پیروز شوند.

زیر‌نویس فارسی سریال Run the Burbs - Season 1

5.5   - IMDB

Run the Burbs خانواده ای جوان و جسور ویتنامی-آسیایی جنوبی-کانادایی را دنبال می کند که رویکرد متفاوتی برای زندگی کامل دارند و در عین حال طرز فکر ما را در مورد ارزش های خانوادگی معاصر و زندگی در حومه ها تغییر می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Son of a Critch - Season 1

7.2   - IMDB

این سریال بر اساس خاطرات کمدین مارک کریچ به همین نام، دوران کودکی او را در نیوفاندلند و لابرادور به نمایش می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Pivoting - Season 1

6.8   - IMDB

در یک شهر کوچک و طبقه متوسط ​​در لانگ آیلند، نیویورک، سه زن - و دوستان صمیمی دوران کودکی - با مرگ چهارمین عضو گروه خود کنار می آیند. وقتی با این واقعیت مواجه میشوند که زندگی کوتاه است، این زنان از طریق یک سری تصمیمهای تکانشی، نادرست و خودسرانه، مسیر فعلی خود را تغییر میدهند. این محورها پیوند آنها را تقویت میکنند و ثابت میکنند که هرگز دیر نیست که زندگی خود را در جستجوی خوشبختی خراب کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Wolf Like Me - Season 1

7.3   - IMDB

گری یک ویران عاطفی است و از زمان مرگ همسرش برای تأمین مخارج دخترش تلاش می کند. مری رازی دارد که نمی تواند خودش را با کسی در میان بگذارد. کائنات این دو را به دلیلی کنار هم آورد.