زیرنویس سریال Family Guy - Season 12 (2013)

نام فارسی سریال : مرد خانواده - فصل 12 (2013)

8.2
  • ژانر :   ماجراجویی انیمیشن کمدی
  • کارگردان :   David Zuckerman Seth MacFarlane
  • سال انتشار :   2013
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Alex Borstein-  Seth MacFarlane-  Seth Green

خلاصه فارسی

Family Guy یک بار در سال 2000 و در سال 2002 کنسل شد، اما به دلیل تعداد فروش دی وی دی و افزایش تعداد بازدید در Cartoon Networks Adult Swim باعث شد فاکس به نمایش آن در سال 2005 ادامه دهد. این تنها نمایشی است که با تعداد دی وی دی های فروخته شده ذخیره شده است. .


خلاصه انگلیسی

Family Guy was once canceled in 2000 and in 2002, but thanked to the number of DVD sales and rising number of view on Cartoon Networks Adult Swim made Fox continue showing it in 2005. This is the only drama saved by the number of DVDs sold out.


این سریال با نام تجاری Family Guy - Season 12 محصول کشور United States است.به کارگردانی David Zuckerman,Seth MacFarlane و بازیگرانی چون Alex Borstein,Seth MacFarlane,Seth Green در ژانر ماجراجویی,انیمیشن,کمدی در سال 2013 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Romantic Getaway - Season 1

یک زوج متاهل معمولی که تلاش می کنند مجرم باشند. همه به خاطر یک آرزوی خود برای داشتن خانواده. از آنجایی که آنها با مبارزه بسیار آشنا برای بسیاری از زوجها - تلاش برای باردار شدن - روبرو میشوند، این زوج فرآیند IVF را آغاز میکنند، اما چرخش و چرخش وجوه 50 هزار پوندی دزدیده شده (به شکل بیتکوین) به این معنی است که زندگی روزمره آنها چیزی جز معمولی

زیر‌نویس فارسی سریال Freeridge - Season 1

چهار دوست نوجوان پس از اینکه به نظر می رسد یک جعبه قدیمی عجیب و غریب بدبختی - و بیشتر - را به زندگی آنها وارد می کند، برای برگرداندن یک نفرین کار می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال That '90s Show - Season 1

7   - IMDB

دونا و اریک چهارم ژوئیه را در خانه والدینش در پوینت پلیس می گذرانند، جایی که دخترشان لیا تأثیری بر دیگر نوجوانان شهر می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Animal Control - Season 1

7   - IMDB

این کمدی تک دوربینی گروهی از کارگران محلی کنترل حیوانات را دنبال می کند که زندگی آنها به دلیل ساده بودن حیوانات پیچیده است، اما انسان ها نه.

زیر‌نویس فارسی سریال The Consultant - Season 1

6.5   - IMDB

پس از یک تراژدی غیرقابل توصیف در CompWare، یک استودیوی بازی مستقر در مرکز شهر لس آنجلس، یک مشاور مرموز، Regus Patoff، وارد شهر می شود و مسئولیت را بر عهده می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Lockwood & Co - Season 1

7.4   - IMDB

در دنیایی که توسط ارواح گرفتار شده است، سه نوجوان به عنوان محققین ماوراء الطبیعه گرد هم می آیند و برای کشف یک توطئه شیطانی به خطر می اندازند.