زیرنویس سریال Deadloch - Season 1 (2023)

نام فارسی سریال : Deadloch - فصل 1 (2023)

7.4
  • ژانر :   کمدی
  • کارگردان :   Ben Chessell Gracie Otto
  • سال انتشار :   2023
  • محصول کشور :   Australia
  • بازیگران :   Kate Box-  Madeleine Sami-  Alicia Gardiner

خلاصه فارسی

شهر تاسمانی Deadloch، دهکدهای ساحلی زمانی خوابآلود، وقتی مردی محلی در ساحل پیدا میشود، دچار لرزش میشود. دو کارآگاه زن برای حل این پرونده دور هم جمع می شوند: گروهبان ارشد محلی، دالسی کالینز و جرثقیل خشن داروین، بازپرس ارشد ادی ردکلیف به همراه پاسبان جوان ترشان، ابی. در حالی که شهر برای راه اندازی رویداد سالانه هنر، غذا و فرهنگ - جشن زمستانی - آماده می شود، این سه نفر باید اختلافات خود را کنار بگذارند و برای یافتن قاتل با یکدیگر همکاری کنند.


خلاصه انگلیسی

The Tasmanian town of Deadloch, a once sleepy seaside hamlet, is left reeling when a local man turns up dead on the beach. Two female detectives are thrown together to solve the case: Fastidious local Senior Sergeant Dulcie Collins and a rough as guts blow in from Darwin, Senior Investigator Eddie Redcliffe along with their overeager junior constable Abby. As the town prepares to launch the annual arts, food and culture event - Winter Feastival - the trio have to put their differences aside and work together to find the killer.


این سریال با نام تجاری Deadloch - Season 1 محصول کشور Australia است.به کارگردانی Ben Chessell,Gracie Otto و بازیگرانی چون Kate Box,Madeleine Sami,Alicia Gardiner در ژانر کمدی در سال 2023 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Elsbeth - Season 1

7.7   - IMDB

الزبث پس از ترک حرفه حقوقی خود برای یک نقش تحقیقاتی جدید، خود را در حال شوخی با کاپیتان پلیس نیویورک سی دبلیو واگنر به عنوان ناظر خارجی برای وزارت دادگستری ایالات متحده در پی یافته های سوء رفتار می بیند. افسر کایا بلانکه در کنار الزبث کار می کند که دستوراتی از واگنر برای به حاشیه راندن تأثیر وکیل بر عملیات پلیس دارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Romantic Getaway - Season 1

یک زوج متاهل معمولی که تلاش می کنند مجرم باشند. همه به خاطر یک آرزوی خود برای داشتن خانواده. از آنجایی که آنها با مبارزه بسیار آشنا برای بسیاری از زوجها - تلاش برای باردار شدن - روبرو میشوند، این زوج فرآیند IVF را آغاز میکنند، اما چرخش و چرخش وجوه 50 هزار پوندی دزدیده شده (به شکل بیتکوین) به این معنی است که زندگی روزمره آنها چیزی جز معمولی

زیر‌نویس فارسی سریال Freeridge - Season 1

چهار دوست نوجوان پس از اینکه به نظر می رسد یک جعبه قدیمی عجیب و غریب بدبختی - و بیشتر - را به زندگی آنها وارد می کند، برای برگرداندن یک نفرین کار می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال That '90s Show - Season 1

7   - IMDB

دونا و اریک چهارم ژوئیه را در خانه والدینش در پوینت پلیس می گذرانند، جایی که دخترشان لیا تأثیری بر دیگر نوجوانان شهر می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Animal Control - Season 1

7   - IMDB

این کمدی تک دوربینی گروهی از کارگران محلی کنترل حیوانات را دنبال می کند که زندگی آنها به دلیل ساده بودن حیوانات پیچیده است، اما انسان ها نه.

زیر‌نویس فارسی سریال The Consultant - Season 1

6.5   - IMDB

پس از یک تراژدی غیرقابل توصیف در CompWare، یک استودیوی بازی مستقر در مرکز شهر لس آنجلس، یک مشاور مرموز، Regus Patoff، وارد شهر می شود و مسئولیت را بر عهده می گیرد.