زیرنویس سریال DAM - Season 2 (2023)

نام فارسی سریال : DAM - فصل 2 (2023)

5.6
  • ژانر :   وحشت دلهره آور
  • کارگردان :   Alex Yazbek
  • سال انتشار :   2023
  • محصول کشور :   South Africa
  • بازیگران :   Pallance Dladla-  Natasha Loring-  Antoinette Louw

خلاصه فارسی

فصل دوم سه ماه پس از جشنواره بهار میگذرد. به نظر می رسد که قربانی آیینی این فرقه مؤثر بوده است: باران آمده و زمین را دگرگون کرده است. یولا از زمان بازگشتش برای تشییع جنازه پدرش هیچ چیز را به یاد نمی آورد. آیا او میتواند قطعات گمشده را با کشف الماس، کشف یک گور دسته جمعی و ظاهر شدن یک هیولا در سد کنار هم قرار دهد؟


خلاصه انگلیسی

Season 2 is set three months after the Spring Festival. The cult’s ritual sacrifice seems to have worked: rain has come and transformed the land. Yola has no memory of anything since her return for her father’s funeral. Can she put the missing pieces together as diamonds are discovered, a mass grave uncovered and a monster surfaces in the dam?


این سریال با نام تجاری DAM - Season 2 محصول کشور South Africa است.به کارگردانی Alex Yazbek و بازیگرانی چون Pallance Dladla,Natasha Loring,Antoinette Louw در ژانر وحشت,دلهره آور در سال 2023 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Insomnia - Season 1

6   - IMDB

اما با بی خوابی دست و پنجه نرم می کند که زندگی رویایی او را تهدید می کند و بازتاب گذشته مادرش است. همانطور که زندگی او شروع به باز شدن می کند، اما مجبور می شود با گذشته دردناک خود روبرو شود تا حقایقی را کشف کند که می تواند از یک تراژدی قریب الوقوع جلوگیری کند.

زیر‌نویس فارسی سریال Constellation - Season 1

6.8   - IMDB

هنگامی که یک تصادف مرگبار در ایستگاه فضایی بینالمللی رخ میدهد، یک فضانورد تنها سفر قهرمانانه به زمین را انجام میدهد، تنها برای کشف بخشهای کلیدی زندگی او - از جمله دختر جوانش - تغییر کرده است.

زیر‌نویس فارسی سریال Liaison - Season 1

6.5   - IMDB

دو مامور - و عاشقان سابق - باید برای مبارزه با حملات سایبری بینالمللی که بریتانیا را تهدید میکنند، همکاری کنند و در عین حال با اسرار پنهان رابطه مخرب خود نیز مقابله کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Watchful Eye - Season 1

6.3   - IMDB

النا سانتوس، یک زن جوان با گذشته پیچیده، راه خود را برای کار به عنوان پرستار بچه برای یک خانواده مرفه در منهتن مانور می دهد. او به سرعت متوجه می شود که همه افراد در ساختمان مرموز اسرار مرگبار و انگیزه های پنهانی دارند. اما چیزی که آنها نمی دانند این است که النا اسرار تکان دهنده ای برای خودش دارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Ghosts of Beirut - Season 1

7.3   - IMDB

از دیدگاههای آمریکایی، اسرائیلی و لبنانی، یکی از بزرگترین داستانهای جاسوسی دوران مدرن را کشف کنید: تعقیب عماد مغنیه، تروریست لبنانی گریزان که بیش از دو دهه از دشمنان خود در سیا و موساد فریب داد.

زیر‌نویس فارسی سریال North Shore - Season 1

6.7   - IMDB

North Shore برخورد فرهنگ ها را دنبال می کند، زمانی که کارآگاهان بریتانیایی و استرالیایی برای حل یک معمای قتل پیچیده و کشف یک توطئه با عواقب سیاسی بین المللی تیم می شوند.