زیرنویس سریال Criminal Minds - Season 17 (2024)

نام فارسی سریال : ذهن های جنایتکار 7 - فصل 1 (2024)

8.1
  • ژانر :   درام رمز و راز
  • کارگردان :   Jeff Davis
  • سال انتشار :   2024
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Kirsten Vangsness-  Matthew Gray Gubler-  AJ Cook

خلاصه فارسی

Criminal Minds: Evolution زمانی شروع می شود که تیم برجسته اف بی آی متشکل از نمایه سازان در حال بررسی راز مرگبار Gold Star هستند. با آشکار شدن توطئه، زمانی که قاتل زنجیره ای الیاس وویت، معامله ای را انجام می دهد که او را به بازداشت فدرال در حیاط خلوت خود BAU منتقل می کند، با یک عارضه غیرمنتظره مواجه می شود. این تیم هنوز با بزرگترین تهدید خود روبرو است و نمی تواند از عواقب خم کننده ذهن خود آسیبی نبیند.


خلاصه انگلیسی

Criminal Minds: Evolution picks up as the FBI’s elite team of profilers investigates the deadly mystery of Gold Star. As the conspiracy unfolds, the Behavioral Analysis Unit is met with an unexpected complication when serial killer Elias Voit negotiates a deal that transfers him to federal custody in the BAU’s own backyard. The team faces its biggest threat yet and cannot emerge unscathed from the mind-bending consequences.


این سریال با نام تجاری Criminal Minds - Season 17 محصول کشور United States است.به کارگردانی Jeff Davis و بازیگرانی چون Kirsten Vangsness,Matthew Gray Gubler,AJ Cook در ژانر ,درام,رمز و راز در سال 2024 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال Population: 11 - Season 1

6.6   - IMDB

با الهام از رویدادهای واقعی، جمعیت 11 درباره مردی است که از یک شهر کوچک دورافتاده با تنها 12 ساکن گم می شود و پسر غریبه اش که از ایالات متحده می رود تا او را پیدا کند. هنگامی که اندی پرودن، عابر بانک در حومه شهر از اوهایو ایالات متحده آمریکا، برای دیدن پدر گمشده خود به شهر کوچک بیرونی می رود، متوجه می شود که هوگو ناپدید شده است. در جستجوی او برای یافتن او، یکی دیگر از کاسی های خارجی به کمک اندی می آید و آنها خود را در معرض خطر فزاینده ای می یابند که در رازهای این شهر کوچک دورافتاده می کاوشند، جایی که همه مظنون هستند.

زیر‌نویس فارسی سریال The New Look - Season 1

7.4   - IMDB

داستان تکان دهنده این است که چگونه نماد مد کریستین دیور و معاصرانش از جمله کوکو شانل، پیر بالمین و کریستوبال بالنسیاگا در وحشت جنگ جهانی اول حرکت کردند و مد مدرن را راه اندازی کردند.

زیر‌نویس فارسی سریال Black Snow - Season 1

در سال 1995، ایزابل بیکر هفده ساله به قتل رسید. این جنایت شهر کوچک اشفورد را شوکه کرد و جامعه جزیره ایزابل در دریای جنوبی استرالیا را ویران کرد. پرونده هرگز حل نشد، قاتل هرگز پیدا نشد. در سال 2020، باز شدن یک کپسول زمان رازی را کشف می کند که کارآگاه پرونده سرد جیمز کورمک (فیمل) را در ردیابی قاتل قرار می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Shanty Town - Season 1

5   - IMDB

گروهی از اطهار می کوشند از چنگ یک پادشاه بدنام فرار کنند - اما فساد سیاسی و پیوندهای خونی آزادی را به یک هدف تقریباً غیرممکن تبدیل می کند.