زیرنویس سریال Claim to Fame - Season 2 (2023)

نام فارسی سریال : ادعای شهرت - فصل 2 (2023)

7.4
  • ژانر :  
  • کارگردان :   -
  • سال انتشار :   2023
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Kevin Jonas-  Frankie Jonas-  Loreal Chanel Palmer

خلاصه فارسی

12 خویشاوند مشهور به چالش کشیده می شوند تا از زیر سایه یکی از اعضای معروف خانواده خود خارج شوند و با هم زیر یک سقف زندگی کنند و هویت و اصل و نسب خود را در جستجوی شهرت و ثروت خود پنهان کنند. آنها در چالشها رقابت میکنند، اتحاد تشکیل میدهند و به امید اجتناب از حذف و برنده شدن جایزه 100000 دلاری، نقش کارآگاه DNA را بازی میکنند.


خلاصه انگلیسی

12 celebrity relatives are challenged to step outside their famous family member’s shadow and live together under one roof, concealing their identity and lineage in the quest for their own fame and fortune. They will compete in challenges, form alliances and play DNA detective in hopes of avoiding elimination and winning the coveted $100,000 prize.


این سریال با نام تجاری Claim to Fame - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی - و بازیگرانی چون Kevin Jonas,Frankie Jonas,Loreal Chanel Palmer در ژانر در سال 2023 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Next Level Chef - Season 1

6.9   - IMDB

تکامل بعدی در مسابقات آشپزی، زیرا گوردون رمزی یک دستکش آشپزی منحصر به فرد را طراحی کرده است، که در یک صحنه نمادین در سه طبقه قرار دارد، هر طبقه شامل آشپزخانه ای خیره کننده متفاوت است. از طبقه فوقانی درخشان گرفته تا پایین چالش برانگیز زیرزمین، مواد تشکیل دهنده با محیط مطابقت دارند، زیرا رمزی معتقد است آزمون واقعی سرآشپزهای بزرگ نه تنها این است که در بهترین شرایط چه کاری می توانند انجام دهند، بلکه این است که چه نوع جادویی می توانند در آن ایجاد کنند. بدترین!

زیر‌نویس فارسی سریال Hype House - Season 1

1.9   - IMDB

Hype House TikTok در حال دریافت یک نمایش واقعی نتفلیکس است که زندگی برخی از بزرگترین سازندگان را در پلت فرم رسانه های اجتماعی دنبال می کند.

زیر‌نویس فارسی سریال Relatively Famous: Ranch Rules - Season 1

5.7   - IMDB

از لوکس هالیوود گرفته تا شیک کانتری، E! هشت فرزند مشهور را برای سفر زندگی خود در مزرعه ای در استیمبوت اسپرینگز، کلرادو جمع آوری می کند.

زیر‌نویس فارسی سریال I Am Georgina - Season 1

4   - IMDB

در این پرتره احساسی و عمیق از زندگی روزمره او به جورجینا رودریگز - مادر، اینفلوئنسر، تاجر و شریک زندگی کریستیانو رونالدو بپیوندید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Real Dirty Dancing - Season 1

6.1   - IMDB

مسابقه رقص با حضور افراد مشهور که خاطرهانگیزترین لحظات رقص فیلم کلاسیک را به امید تبدیل شدن به «بچه» و «جانی» بعدی تجربه میکنند.