زیرنویس سریال Citadel - Season 1 (2023)

نام فارسی سریال : ارگ - فصل 1 (2023)

6.2
  • ژانر :   درام
  • کارگردان :   Anthony Russo Joe Russo
  • سال انتشار :   2023
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Priyanka Chopra Jonas-  Richard Madden-  Ashleigh Cummings

خلاصه فارسی

اگر حافظه خود را از دست بدهید چه؟ اگر یک جاسوس نداند که جاسوس هستند چه؟ سال ها پیش، عوامل اصلی سیتادل، میسون کین و نادیا سینه، ذهنشان را پاک کردند. اما، با ظهور نیروهای شوم از گذشته، آنها به عمل فراخوانده می شوند. با کمک جاسوس برنارد اورلیک، این عاشقان سابق باید گذشته را به خاطر بسپارند تا آینده را نجات دهند.


خلاصه انگلیسی

What if you lost your memory? What if a spy didn’t know they were a spy? Years ago, the top agents of Citadel, Mason Kane and Nadia Sinh, had their minds wiped. But, they’re called back to action as sinister forces emerge from the past. With the help of spymaster Bernard Orlick, these former lovers must remember the past to save the future.


این سریال با نام تجاری Citadel - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Anthony Russo,Joe Russo و بازیگرانی چون Priyanka Chopra Jonas,Richard Madden,Ashleigh Cummings در ژانر درام در سال 2023 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال The New Look - Season 1

7.4   - IMDB

داستان تکان دهنده این است که چگونه نماد مد کریستین دیور و معاصرانش از جمله کوکو شانل، پیر بالمین و کریستوبال بالنسیاگا در وحشت جنگ جهانی اول حرکت کردند و مد مدرن را راه اندازی کردند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Better - Season 1

7   - IMDB

پس از جلوگیری از یک تراژدی خانوادگی، یک کارآگاه پلیس فاسد تحت بیداری اخلاقی دردناکی قرار میگیرد و تصمیم میگیرد تا بیست سال خطای خود را جبران کند، اما ارضای وجدان تازه کشف شدهاش کار سادهای نیست.

زیر‌نویس فارسی سریال Alert - Season 1

5   - IMDB

وقتی پسر افسر پلیس نیکی پارکر ناپدید میشود، او به واحد گمشده لسآنجلس (LAMPU) میپیوندد تا به افراد دیگر کمک کند تا عزیزانشان را پیدا کنند، حتی وقتی او به دنبال خود میگردد. شش سال بعد، وقتی شوهر سابقش، دوون زولنر، با عکسی از پسر گمشدهشان ظاهر میشود، دنیای او زیر و رو میشود. یا آن؟