زیرنویس سریال Chucky - Season 3 (2023)

نام فارسی سریال : چاکی - فصل 3 (2023)

7.3
  • ژانر :   کمدی وحشت دلهره آور
  • کارگردان :   David Kirschner Don Mancini
  • سال انتشار :   2023
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Zackary Arthur-  Bjorgvin Arnarson-  Alyvia Alyn Lind

خلاصه فارسی

در عطش بی پایان چاکی برای قدرت، فصل 3 اکنون چاکی را می بیند که با قدرتمندترین خانواده جهان - اولین خانواده آمریکا، در داخل دیوارهای بدنام کاخ سفید، همراه شده است. چاکی چطور به اینجا رسید؟ به نام خدا چه می خواهد؟ و چگونه جیک، دوون و لکسی میتوانند به چاکی در امنترین خانه جهان برسند، در حالی که فشارهای روابط عاشقانه را متعادل میکنند و بزرگ میشوند؟ در همین حال، تیفانی با یک بحران روبهرو میشود که پلیس به خاطر جنایات جنیفر تیلی در فصل گذشته به او نزدیک میشود.


خلاصه انگلیسی

In Chucky’s unending thirst for power, Season 3 now sees Chucky ensconced with the most powerful family in the world — America’s First Family, inside the infamous walls of the White House. How did Chucky wind up here? What in God’s name does he want? And how can Jake, Devon, and Lexy possibly get to Chucky inside the world’s most secure house, all while balancing the pressures of romantic relationships and growing up? Meanwhile, Tiffany faces a looming crisis of her own as the police close in on her for ‘Jennifer Tilly’s’ murderous rampage last season.


این سریال با نام تجاری Chucky - Season 3 محصول کشور United States است.به کارگردانی David Kirschner,Don Mancini و بازیگرانی چون Zackary Arthur,Bjorgvin Arnarson,Alyvia Alyn Lind در ژانر کمدی,وحشت,دلهره آور در سال 2023 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Romantic Getaway - Season 1

یک زوج متاهل معمولی که تلاش می کنند مجرم باشند. همه به خاطر یک آرزوی خود برای داشتن خانواده. از آنجایی که آنها با مبارزه بسیار آشنا برای بسیاری از زوجها - تلاش برای باردار شدن - روبرو میشوند، این زوج فرآیند IVF را آغاز میکنند، اما چرخش و چرخش وجوه 50 هزار پوندی دزدیده شده (به شکل بیتکوین) به این معنی است که زندگی روزمره آنها چیزی جز معمولی

زیر‌نویس فارسی سریال Freeridge - Season 1

چهار دوست نوجوان پس از اینکه به نظر می رسد یک جعبه قدیمی عجیب و غریب بدبختی - و بیشتر - را به زندگی آنها وارد می کند، برای برگرداندن یک نفرین کار می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال That '90s Show - Season 1

7   - IMDB

دونا و اریک چهارم ژوئیه را در خانه والدینش در پوینت پلیس می گذرانند، جایی که دخترشان لیا تأثیری بر دیگر نوجوانان شهر می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Animal Control - Season 1

7   - IMDB

این کمدی تک دوربینی گروهی از کارگران محلی کنترل حیوانات را دنبال می کند که زندگی آنها به دلیل ساده بودن حیوانات پیچیده است، اما انسان ها نه.

زیر‌نویس فارسی سریال The Consultant - Season 1

6.5   - IMDB

پس از یک تراژدی غیرقابل توصیف در CompWare، یک استودیوی بازی مستقر در مرکز شهر لس آنجلس، یک مشاور مرموز، Regus Patoff، وارد شهر می شود و مسئولیت را بر عهده می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Everyone Else Burns - Season 1

6.7   - IMDB

با لوئیزها آشنا شوید: خانواده معمولی و روزمره شما در منچستر که به یک طبقه فوق مذهبی تعلق دارند. اوه، و آنها فکر می کنند که جهان در 10 سال آینده به پایان می رسد.