زیرنویس سریال Chloe - Season 1 (2022)

نام فارسی سریال : Chloe - فصل 1 (2022)

6.6
  • ژانر :  
  • کارگردان :   Alice Seabright
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United Kingdom
  • بازیگران :   Erin Doherty-  Brandon Micheal Hall-  Poppy Gilbert

خلاصه فارسی

بکی فکر می کند کلویی زندگی عالی دارد. سالها پس از اینکه کلویی در نوجوانی او را رها کرد، بکی همچنان با وسواس زندگی کلویی را از طریق رسانههای اجتماعی بینقص خود تماشا میکند. اما زمانی که کلویی به طور ناگهانی می میرد، بکی نیاز دارد تا دریابد که چگونه و چرا او را وادار می کند تا هویت جدیدی به دست آورد و در زندگی غبطه انگیز نزدیکترین دوستان کلویی نفوذ کند. کلویی که بود؟ چه اتفاقی برای او افتاد؟ و چرا بکی فکر می کند که کلویی قبل از مرگش سعی می کرد برای او پیامی بفرستد؟ بکی از طریق «ساشا» خود تبدیل به یک قهرمان قدرتمند و متجاوز میشود که در شبکهای خطرناک از دروغها گرفتار میشود، که فقط برخی از آنها متعلق به خودش است.


خلاصه انگلیسی

Becky thinks Chloe has the perfect life. Years after Chloe abandoned her when they were teenagers, Becky still obsessively watches Chloe's life through her picture-perfect social media. But when Chloe dies suddenly, Becky's need to find out how and why leads her to assume a new identity and infiltrate the enviable lives of Chloe's closest friends. Who was Chloe? What happened to her? And why does Becky think Chloe was trying to send her a message before she died? Through her alter-ego Sasha, Becky becomes a powerful, transgressive heroine, trapped in a dangerous web of lies, only some of which are her own.


این سریال با نام تجاری Chloe - Season 1 محصول کشور United Kingdom است.به کارگردانی Alice Seabright و بازیگرانی چون Erin Doherty,Brandon Micheal Hall,Poppy Gilbert در ژانر در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Green Planet - Season 1

2   - IMDB

این مجموعه مستند درباره گیاهان، اولین تصویر غوطهورانه از یک دنیای نادیده، به هم پیوسته، پر از رفتارهای جدید و قابل توجه، داستانهای احساسی و قهرمانان شگفتانگیز در دنیای گیاهان است. سیاره زمین از دیدگاه گیاهان.