زیرنویس سریال Chad - Season 2 (2024)

نام فارسی سریال : چاد - فصل 2 (2024)

3.3
  • ژانر :   کمدی درام
  • کارگردان :   Nasim Pedrad
  • سال انتشار :   2024
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Alexa Loo-  Nasim Pedrad-  Saba Homayoon

خلاصه فارسی

تعطیلات تابستانی به پایان رسیده است و سال دوم برای رئیس تازه منتخب کلاس، چاد امانی است. در طول فصل دوم، چاد با رسوایی برخورد می کند که به سرعت دوران ریاست جمهوری او به پایان می رسد، علاقه شگفت انگیزی به عشق جدید پیدا می کند و مادربزرگ ایرانی سرسخت خود را ملاقات می کند - همه اینها در حالی که همچنان نگران محبوبیت خود است و راه های جدیدی را کشف می کند. با ریشه های فرهنگی ایرانی خود ارتباط برقرار کند. مسیر حماسی چاد برای رسیدن به خودآگاهی نوجوان همیشه یک خط مستقیم نیست، اما حمایت خانواده و بهترین دوستش پیتر، چاد را در مسیر خود نگه میدارد و به او اعتماد به نفس میدهد تا به او کمک کند تا کسی شود که همیشه میخواست: آمریکاییترین پسر. در تاریخ جهان


خلاصه انگلیسی

Summer break is over and it’s sophomore year for newly elected class president, Chad Amani. During the second season, Chad deals with a scandal that quickly ends his presidency, has a surprising new love interest, and gets a visit from his tough-as-nails Iranian grandmother – all while continuing to worry about his popularity, and discovering new ways to relate to his Persian cultural roots. Chad’s epic path to teenage self-realization is not always a straight line, but the support from his family and best friend Peter keep Chad on track, giving him the confidence to help him become who he has always wanted to be: the most American boy in the history of the world.


این سریال با نام تجاری Chad - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی Nasim Pedrad و بازیگرانی چون Alexa Loo,Nasim Pedrad,Saba Homayoon در ژانر کمدی,درام در سال 2024 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال Romantic Getaway - Season 1

یک زوج متاهل معمولی که تلاش می کنند مجرم باشند. همه به خاطر یک آرزوی خود برای داشتن خانواده. از آنجایی که آنها با مبارزه بسیار آشنا برای بسیاری از زوجها - تلاش برای باردار شدن - روبرو میشوند، این زوج فرآیند IVF را آغاز میکنند، اما چرخش و چرخش وجوه 50 هزار پوندی دزدیده شده (به شکل بیتکوین) به این معنی است که زندگی روزمره آنها چیزی جز معمولی

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Freeridge - Season 1

چهار دوست نوجوان پس از اینکه به نظر می رسد یک جعبه قدیمی عجیب و غریب بدبختی - و بیشتر - را به زندگی آنها وارد می کند، برای برگرداندن یک نفرین کار می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال That '90s Show - Season 1

7   - IMDB

دونا و اریک چهارم ژوئیه را در خانه والدینش در پوینت پلیس می گذرانند، جایی که دخترشان لیا تأثیری بر دیگر نوجوانان شهر می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.