زیرنویس سریال Camp Lakebottom - Season 1 (2014)

نام فارسی سریال : کمپ لیک باتم - فصل 1 (2014)

4.9
  • ژانر :   انیمیشن کمدی
  • کارگردان :   Shelley Hoffman Robert Pincombe Eric Jacobson Betsy McGowen Meg Davies
  • سال انتشار :   2014
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Melissa Altro-  Scott McCord-  Darren Frost

خلاصه فارسی

هر قسمت با کارت پستالی که مک گی برای مادرش فرستاده باز می شود، او آنچه را که در قسمت اتفاق افتاده روایت می کند و با عبارت "مامان عزیز..." شروع می شود. این مجموعه پارودی های بسیاری از فیلم های ترسناک و ژانرهای ترسناک مختلف را تقلید می کند.


خلاصه انگلیسی

Each episode opens with a postcard that McGee sent to his mother, he narrates what happened in the episode, beginning with the words "Dear Mom ...". The series parodies many parodies of various horror films and horror genres.


این سریال با نام تجاری Camp Lakebottom - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Shelley Hoffman,Robert Pincombe,Eric Jacobson,Betsy McGowen,Meg Davies و بازیگرانی چون Melissa Altro,Scott McCord,Darren Frost در ژانر انیمیشن,کمدی در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Romantic Getaway - Season 1

یک زوج متاهل معمولی که تلاش می کنند مجرم باشند. همه به خاطر یک آرزوی خود برای داشتن خانواده. از آنجایی که آنها با مبارزه بسیار آشنا برای بسیاری از زوجها - تلاش برای باردار شدن - روبرو میشوند، این زوج فرآیند IVF را آغاز میکنند، اما چرخش و چرخش وجوه 50 هزار پوندی دزدیده شده (به شکل بیتکوین) به این معنی است که زندگی روزمره آنها چیزی جز معمولی

زیر‌نویس فارسی سریال Freeridge - Season 1

چهار دوست نوجوان پس از اینکه به نظر می رسد یک جعبه قدیمی عجیب و غریب بدبختی - و بیشتر - را به زندگی آنها وارد می کند، برای برگرداندن یک نفرین کار می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال That '90s Show - Season 1

7   - IMDB

دونا و اریک چهارم ژوئیه را در خانه والدینش در پوینت پلیس می گذرانند، جایی که دخترشان لیا تأثیری بر دیگر نوجوانان شهر می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Animal Control - Season 1

7   - IMDB

این کمدی تک دوربینی گروهی از کارگران محلی کنترل حیوانات را دنبال می کند که زندگی آنها به دلیل ساده بودن حیوانات پیچیده است، اما انسان ها نه.

زیر‌نویس فارسی سریال The Consultant - Season 1

6.5   - IMDB

پس از یک تراژدی غیرقابل توصیف در CompWare، یک استودیوی بازی مستقر در مرکز شهر لس آنجلس، یک مشاور مرموز، Regus Patoff، وارد شهر می شود و مسئولیت را بر عهده می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Everyone Else Burns - Season 1

6.7   - IMDB

با لوئیزها آشنا شوید: خانواده معمولی و روزمره شما در منچستر که به یک طبقه فوق مذهبی تعلق دارند. اوه، و آنها فکر می کنند که جهان در 10 سال آینده به پایان می رسد.