زیرنویس سریال Camp Lakebottom - Season 1 (2014)

نام فارسی سریال : کمپ لیک باتم - فصل 1 (2014)

4.9
  • ژانر :   انیمیشن کمدی
  • کارگردان :   Shelley Hoffman Robert Pincombe Eric Jacobson Betsy McGowen Meg Davies
  • سال انتشار :   2014
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Melissa Altro-  Scott McCord-  Darren Frost

خلاصه فارسی

هر قسمت با کارت پستالی که مک گی برای مادرش فرستاده باز می شود، او آنچه را که در قسمت اتفاق افتاده روایت می کند و با عبارت "مامان عزیز..." شروع می شود. این مجموعه پارودی های بسیاری از فیلم های ترسناک و ژانرهای ترسناک مختلف را تقلید می کند.


خلاصه انگلیسی

Each episode opens with a postcard that McGee sent to his mother, he narrates what happened in the episode, beginning with the words "Dear Mom ...". The series parodies many parodies of various horror films and horror genres.


این سریال با نام تجاری Camp Lakebottom - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Shelley Hoffman,Robert Pincombe,Eric Jacobson,Betsy McGowen,Meg Davies و بازیگرانی چون Melissa Altro,Scott McCord,Darren Frost در ژانر انیمیشن,کمدی در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Toast of Tinseltown - Season 1

7.5   - IMDB

استیون توست شکنجهشده به زمین بازی بازیگر اصلی - هالیوود نقل مکان میکند. مطمئناً این بار او تحسینی را که بسیار شایسته آن است دریافت خواهد کرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Rebelde - Season 1

6.9   - IMDB

به مدرسه Elite Way برگردید زیرا نسل جدیدی از دانش آموزان امیدوارند در نبرد باندها پیروز شوند.

زیر‌نویس فارسی سریال Run the Burbs - Season 1

5.5   - IMDB

Run the Burbs خانواده ای جوان و جسور ویتنامی-آسیایی جنوبی-کانادایی را دنبال می کند که رویکرد متفاوتی برای زندگی کامل دارند و در عین حال طرز فکر ما را در مورد ارزش های خانوادگی معاصر و زندگی در حومه ها تغییر می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Son of a Critch - Season 1

7.2   - IMDB

این سریال بر اساس خاطرات کمدین مارک کریچ به همین نام، دوران کودکی او را در نیوفاندلند و لابرادور به نمایش می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Pivoting - Season 1

6.8   - IMDB

در یک شهر کوچک و طبقه متوسط ​​در لانگ آیلند، نیویورک، سه زن - و دوستان صمیمی دوران کودکی - با مرگ چهارمین عضو گروه خود کنار می آیند. وقتی با این واقعیت مواجه میشوند که زندگی کوتاه است، این زنان از طریق یک سری تصمیمهای تکانشی، نادرست و خودسرانه، مسیر فعلی خود را تغییر میدهند. این محورها پیوند آنها را تقویت میکنند و ثابت میکنند که هرگز دیر نیست که زندگی خود را در جستجوی خوشبختی خراب کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Wolf Like Me - Season 1

7.3   - IMDB

گری یک ویران عاطفی است و از زمان مرگ همسرش برای تأمین مخارج دخترش تلاش می کند. مری رازی دارد که نمی تواند خودش را با کسی در میان بگذارد. کائنات این دو را به دلیلی کنار هم آورد.