زیرنویس سریال Brooklyn Nine-nine - Season 2 (2014)

نام فارسی سریال : بروکلین نه و نه - فصل 2 (2014)

8.4
  • ژانر :   اکشن کمدی کمدی (تلویزیونی)
  • کارگردان :   Daniel J. Goor Michael Schur
  • سال انتشار :   2014
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Andy Samberg-  Stephanie Beatriz-  Terry Crews

خلاصه فارسی

در آغاز فصل 2 بروکلین نه و نه، جیک پرالتا پیروزمندانه از ماموریت مخفی خود با FBI بازگشت. بعداً، دوستی بین جیک و بویل پس از یک بازی طولانی مدت مورد آزمایش قرار می گیرد و جیک پس از یک جدایی سخت با آشفتگی عاطفی روبرو می شود.


خلاصه انگلیسی

In the begining of the Brooklyn Nine-nine - Season 2, Jake Peralta makes a triumphant return from his undercover assignment with the FBI. Later, the friendship between Jake and Boyle is tested after a lengthy stakeout and Jake faces emotional turmoil after a hard break-up.


این سریال با نام تجاری Brooklyn Nine-nine - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی Daniel J. Goor,Michael Schur و بازیگرانی چون Andy Samberg,Stephanie Beatriz,Terry Crews در ژانر اکشن,کمدی,کمدی (تلویزیونی) در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Toast of Tinseltown - Season 1

7.5   - IMDB

استیون توست شکنجهشده به زمین بازی بازیگر اصلی - هالیوود نقل مکان میکند. مطمئناً این بار او تحسینی را که بسیار شایسته آن است دریافت خواهد کرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Rebelde - Season 1

6.9   - IMDB

به مدرسه Elite Way برگردید زیرا نسل جدیدی از دانش آموزان امیدوارند در نبرد باندها پیروز شوند.

زیر‌نویس فارسی سریال Run the Burbs - Season 1

5.5   - IMDB

Run the Burbs خانواده ای جوان و جسور ویتنامی-آسیایی جنوبی-کانادایی را دنبال می کند که رویکرد متفاوتی برای زندگی کامل دارند و در عین حال طرز فکر ما را در مورد ارزش های خانوادگی معاصر و زندگی در حومه ها تغییر می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Son of a Critch - Season 1

7.2   - IMDB

این سریال بر اساس خاطرات کمدین مارک کریچ به همین نام، دوران کودکی او را در نیوفاندلند و لابرادور به نمایش می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Naomi - Season 1

4.9   - IMDB

سفر یک دختر نوجوان را از شهر کوچک شمال غربی او به ارتفاعات چندجهانی دنبال کنید. هنگامی که یک رویداد فراطبیعی شهر زادگاهش را به شدت تکان می دهد، نائومی شروع به کشف منشأ آن می کند و آنچه کشف می کند هر آنچه را که در مورد قهرمانانمان باور داریم به چالش می کشد.

زیر‌نویس فارسی سریال Pivoting - Season 1

6.8   - IMDB

در یک شهر کوچک و طبقه متوسط ​​در لانگ آیلند، نیویورک، سه زن - و دوستان صمیمی دوران کودکی - با مرگ چهارمین عضو گروه خود کنار می آیند. وقتی با این واقعیت مواجه میشوند که زندگی کوتاه است، این زنان از طریق یک سری تصمیمهای تکانشی، نادرست و خودسرانه، مسیر فعلی خود را تغییر میدهند. این محورها پیوند آنها را تقویت میکنند و ثابت میکنند که هرگز دیر نیست که زندگی خود را در جستجوی خوشبختی خراب کنید.