زیرنویس سریال Brooklyn Nine-nine - Season 2 (2014)

نام فارسی سریال : بروکلین نه و نه - فصل 2 (2014)

8.4
  • ژانر :   اکشن کمدی کمدی (تلویزیونی)
  • کارگردان :   Daniel J. Goor Michael Schur
  • سال انتشار :   2014
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Andy Samberg-  Stephanie Beatriz-  Terry Crews

خلاصه فارسی

در آغاز فصل 2 بروکلین نه و نه، جیک پرالتا پیروزمندانه از ماموریت مخفی خود با FBI بازگشت. بعداً، دوستی بین جیک و بویل پس از یک بازی طولانی مدت مورد آزمایش قرار می گیرد و جیک پس از یک جدایی سخت با آشفتگی عاطفی روبرو می شود.


خلاصه انگلیسی

In the begining of the Brooklyn Nine-nine - Season 2, Jake Peralta makes a triumphant return from his undercover assignment with the FBI. Later, the friendship between Jake and Boyle is tested after a lengthy stakeout and Jake faces emotional turmoil after a hard break-up.


این سریال با نام تجاری Brooklyn Nine-nine - Season 2 محصول کشور United States است.به کارگردانی Daniel J. Goor,Michael Schur و بازیگرانی چون Andy Samberg,Stephanie Beatriz,Terry Crews در ژانر اکشن,کمدی,کمدی (تلویزیونی) در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Romantic Getaway - Season 1

یک زوج متاهل معمولی که تلاش می کنند مجرم باشند. همه به خاطر یک آرزوی خود برای داشتن خانواده. از آنجایی که آنها با مبارزه بسیار آشنا برای بسیاری از زوجها - تلاش برای باردار شدن - روبرو میشوند، این زوج فرآیند IVF را آغاز میکنند، اما چرخش و چرخش وجوه 50 هزار پوندی دزدیده شده (به شکل بیتکوین) به این معنی است که زندگی روزمره آنها چیزی جز معمولی

زیر‌نویس فارسی سریال Freeridge - Season 1

چهار دوست نوجوان پس از اینکه به نظر می رسد یک جعبه قدیمی عجیب و غریب بدبختی - و بیشتر - را به زندگی آنها وارد می کند، برای برگرداندن یک نفرین کار می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال That '90s Show - Season 1

7   - IMDB

دونا و اریک چهارم ژوئیه را در خانه والدینش در پوینت پلیس می گذرانند، جایی که دخترشان لیا تأثیری بر دیگر نوجوانان شهر می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Animal Control - Season 1

7   - IMDB

این کمدی تک دوربینی گروهی از کارگران محلی کنترل حیوانات را دنبال می کند که زندگی آنها به دلیل ساده بودن حیوانات پیچیده است، اما انسان ها نه.

زیر‌نویس فارسی سریال The Consultant - Season 1

6.5   - IMDB

پس از یک تراژدی غیرقابل توصیف در CompWare، یک استودیوی بازی مستقر در مرکز شهر لس آنجلس، یک مشاور مرموز، Regus Patoff، وارد شهر می شود و مسئولیت را بر عهده می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Marvel's Moon Girl and Devil Dinosaur - Season 1

7.7   - IMDB

پس از اینکه لونلا فوق نابغه ۱۳ ساله به طور تصادفی تی رکس ده تنی، دایناسور شیطان را از طریق یک گرداب زمانی به شهر نیویورک امروزی می آورد، این دو با هم همکاری می کنند تا از قسمت پایین شرقی شهر در برابر خطر محافظت کنند.