زیرنویس سریال Boardwalk Empire - Season 1 (2012)

نام فارسی سریال : امپراتوری بوردواک - فصل 1 (2012)

8.6
  • ژانر :   ماجراجویی درام
  • کارگردان :   Terence Winter
  • سال انتشار :   2012
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Steve Buscemi-  Stephen Graham-  Vincent Piazza

خلاصه فارسی

شخصیت اصلی Enoch "Nucky" تامپسون ، یک سیاستمدار برجسته در این دوره است و به رهبر آتلانتیک سیتی ، نیوجرسی تبدیل می شود.


خلاصه انگلیسی

Boardwalk Empire is a drama about crime issues during the 1920 to 1930 when the sale of alcohol was banned. And the consequences were the appearance of criminal gangs, politics became Gangsters. The original inspiration for the American Mafia, which later formed the legendary mafia known as: Bugsy Siegel, Lucky Luciano, Al Capone Scarface. The main character is Enoch "Nucky" Thompson, a prominent politician during this period and becomes the leader of Atlantic City, New Jersey.


این سریال با نام تجاری Boardwalk Empire - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Terence Winter و بازیگرانی چون Steve Buscemi,Stephen Graham,Vincent Piazza در ژانر ,ماجراجویی,درام در سال 2012 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Cleaning Lady - Season 1

7   - IMDB

یک پزشک باهوش برای نجات پسر بیمارش برای درمان پزشکی به ایالات متحده می آید. اما هنگامی که سیستم شکست می خورد و او را به مخفی شدن سوق می دهد، او حاضر نیست مورد ضرب و شتم قرار گیرد و به حاشیه رانده شود. در عوض، او تبدیل به یک خانم نظافتچی برای اوباش می شود و بازی را با قوانین خودش شروع می کند

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال The Amazing Race - Season 33

مسابقه شگفت انگیز سی و سومین سفر تاریخی خود را در سراسر جهان زمانی آغاز می کند که 11 تیم جدید از خانه های خود بلند شده و به اولین مقصد خود، لندن، انگلستان سفر می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Summer Heat - Season 1

2   - IMDB

گروهی از جوانان که در یک استراحتگاه بهشتی کار می کنند، تابستانی فراموش نشدنی را سپری می کنند و عشق، دوستی های واقعی و رازهای ویرانگر را کشف می کنند.