زیرنویس سریال Black-ish - Season 8 (2022)

نام فارسی سریال : Black-ish - فصل 8 (2022)

7.3
  • ژانر :   کمدی
  • کارگردان :   Kenya Barris
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Anthony Anderson-  Tracee Ellis Ross-  Marcus Scribner

خلاصه فارسی

Bow Dre را متقاعد می کند تا در یک رویداد جمع آوری کمک مالی برای When We All Vote شرکت کند به این امید که چند زوج جدید دوستانی پیدا کند (و نقش خود را در افزایش مشارکت در هر انتخابات ایفا کند)، اما Dre متقاعد شده است که چیزی جز شوهران بداخلاق وجود نخواهد داشت. دوست شدن. زمانی که مهمان ویژه این شب کسی جز میشل اوباما نیست، انتظارات آنها بسیار فراتر می رود. در کمال تعجب، بانوی اول سابق دعوتی را برای شام در خانه آنها پذیرفت. اما در غروب غذای ویژه، بقیه جانسون ها می خواهند این مناسبت را خراب کنند.


خلاصه انگلیسی

Bow convinces Dre to attend a fundraising event for When We All Vote in hopes to make some new couple friends (and to do their part in increasing participation in each and every election), but Dre is convinced there will be nothing but dud husbands there to befriend. Their expectations are far exceeded when the special guest for the evening is none other than Michelle Obama. To their surprise, the former first lady accepts an invitation for dinner at their house. But on the evening of the special meal, the rest of the Johnsons want to crash the occasion.


این سریال با نام تجاری Black-ish - Season 8 محصول کشور United States است.به کارگردانی Kenya Barris و بازیگرانی چون Anthony Anderson,Tracee Ellis Ross,Marcus Scribner در ژانر کمدی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Toast of Tinseltown - Season 1

7.5   - IMDB

استیون توست شکنجهشده به زمین بازی بازیگر اصلی - هالیوود نقل مکان میکند. مطمئناً این بار او تحسینی را که بسیار شایسته آن است دریافت خواهد کرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Rebelde - Season 1

6.9   - IMDB

به مدرسه Elite Way برگردید زیرا نسل جدیدی از دانش آموزان امیدوارند در نبرد باندها پیروز شوند.

زیر‌نویس فارسی سریال Run the Burbs - Season 1

5.5   - IMDB

Run the Burbs خانواده ای جوان و جسور ویتنامی-آسیایی جنوبی-کانادایی را دنبال می کند که رویکرد متفاوتی برای زندگی کامل دارند و در عین حال طرز فکر ما را در مورد ارزش های خانوادگی معاصر و زندگی در حومه ها تغییر می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Son of a Critch - Season 1

7.2   - IMDB

این سریال بر اساس خاطرات کمدین مارک کریچ به همین نام، دوران کودکی او را در نیوفاندلند و لابرادور به نمایش می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Pivoting - Season 1

6.8   - IMDB

در یک شهر کوچک و طبقه متوسط ​​در لانگ آیلند، نیویورک، سه زن - و دوستان صمیمی دوران کودکی - با مرگ چهارمین عضو گروه خود کنار می آیند. وقتی با این واقعیت مواجه میشوند که زندگی کوتاه است، این زنان از طریق یک سری تصمیمهای تکانشی، نادرست و خودسرانه، مسیر فعلی خود را تغییر میدهند. این محورها پیوند آنها را تقویت میکنند و ثابت میکنند که هرگز دیر نیست که زندگی خود را در جستجوی خوشبختی خراب کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Wolf Like Me - Season 1

7.3   - IMDB

گری یک ویران عاطفی است و از زمان مرگ همسرش برای تأمین مخارج دخترش تلاش می کند. مری رازی دارد که نمی تواند خودش را با کسی در میان بگذارد. کائنات این دو را به دلیلی کنار هم آورد.