زیرنویس سریال BattleBots - Season 6 (2022)

نام فارسی سریال : BattleBots - فصل 6 (2022)

  • ژانر :   اکشن
  • کارگردان :   -
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Chris Rose-  Kenny Florian-  Faruq Tauheed

خلاصه فارسی

چه کسی برای مسابقه شهر گناه آماده است؟ در این فصل، رباتهایی از سراسر جهان برای نبرد تا مرگ در فصل جدید BATTLEBOTS به لاسوگاس میروند. بازی آخر نیوزلند در حال حاضر این جایزه را دارد، اما تیمهایی از ایالات متحده مصمم هستند که آن را به آمریکا برگردانند. آیا آنها موفق خواهند شد یا این جام خانه جدیدی در اروپا، آسیا یا آمریکای جنوبی پیدا خواهد کرد؟ دارنده عنوان سابق Tombstone به BattleBox باز می گردد. بعد از از دست دادن فصل 2020، آهنگر، مینوتور، اردک! و Icewave بازگشت پیروزمندانه خود را برای جنگ با طرفداران مورد علاقه Witch Doctor، SawBlaze، Hydra، Whiplash و Valkyrie انجام می دهند، اما تنها یکی از آنها به عنوان برترین ربات در جهان شناخته می شود.


خلاصه انگلیسی

Who’s ready for a Sin City showdown? This season, bots from around the globe descend upon Las Vegas for a battle to the death in the new season of BATTLEBOTS.New Zealand’s End Game currently has the trophy, but teams from the USA are determined to bring it back to America. Will they succeed, or will the trophy find a new home in Europe, Asia or South America?Rivals meet again, more determined than ever to be victorious. Former title holder Tombstone returns to the BattleBox. After missing the 2020 season, Blacksmith, Minotaur, DUCK! and Icewave make their triumphant returns to wage war against fan favorites Witch Doctor, SawBlaze, Hydra, Whiplash and Valkyrie, but only one will be crowned the top bot in the world


این سریال با نام تجاری BattleBots - Season 6 محصول کشور United States است.به کارگردانی - و بازیگرانی چون Chris Rose,Kenny Florian,Faruq Tauheed در ژانر اکشن,, در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Next Level Chef - Season 1

6.9   - IMDB

تکامل بعدی در مسابقات آشپزی، زیرا گوردون رمزی یک دستکش آشپزی منحصر به فرد را طراحی کرده است، که در یک صحنه نمادین در سه طبقه قرار دارد، هر طبقه شامل آشپزخانه ای خیره کننده متفاوت است. از طبقه فوقانی درخشان گرفته تا پایین چالش برانگیز زیرزمین، مواد تشکیل دهنده با محیط مطابقت دارند، زیرا رمزی معتقد است آزمون واقعی سرآشپزهای بزرگ نه تنها این است که در بهترین شرایط چه کاری می توانند انجام دهند، بلکه این است که چه نوع جادویی می توانند در آن ایجاد کنند. بدترین!

زیر‌نویس فارسی سریال Hype House - Season 1

1.9   - IMDB

Hype House TikTok در حال دریافت یک نمایش واقعی نتفلیکس است که زندگی برخی از بزرگترین سازندگان را در پلت فرم رسانه های اجتماعی دنبال می کند.

زیر‌نویس فارسی سریال Naomi - Season 1

4.9   - IMDB

سفر یک دختر نوجوان را از شهر کوچک شمال غربی او به ارتفاعات چندجهانی دنبال کنید. هنگامی که یک رویداد فراطبیعی شهر زادگاهش را به شدت تکان می دهد، نائومی شروع به کشف منشأ آن می کند و آنچه کشف می کند هر آنچه را که در مورد قهرمانانمان باور داریم به چالش می کشد.

زیر‌نویس فارسی سریال My Mom, Your Dad - Season 1

7   - IMDB

گروهی از والدین مجرد که توسط بچه های دانشگاهی خود نامزد شده اند، با هم به خانه ای نقل مکان می کنند تا فرصتی دوباره برای عشق پیدا کنند، غافل از اینکه فرزندان بزرگسالشان دقیقاً در خیابان در خانه دوم زندگی می کنند و هر حرکت آنها را از طریق دوربین های مخفی تماشا می کنند و آنها را دستکاری می کنند. برخورد می کند. از لحظات خنده دار طنزآمیز تا اعترافات دلگرم کننده، بچه ها والدین خود را با دیدی کاملاً جدید می بینند، زیرا فرصتی برای انتخاب اینکه با چه کسانی در قرارهای انفرادی مطابقت داشته باشند و چه کسی ممکن است به خانواده شکرگزاری بپیوندند، به آنها ارائه می شود. سال های آینده

زیر‌نویس فارسی سریال Peacemaker - Season 1

8.3   - IMDB

ادامه داستان Peacemaker - مردی متقاعد کننده و مغرور که به صلح به هر قیمتی معتقد است، مهم نیست که چند نفر را برای بدست آوردن آن باید بکشد - پس از وقایع "جوخه انتحار".

زیر‌نویس فارسی سریال Relatively Famous: Ranch Rules - Season 1

5.7   - IMDB

از لوکس هالیوود گرفته تا شیک کانتری، E! هشت فرزند مشهور را برای سفر زندگی خود در مزرعه ای در استیمبوت اسپرینگز، کلرادو جمع آوری می کند.