زیرنویس سریال Australian Survivor - Season 9 (2022)

نام فارسی سریال : Australian Survivor - فصل 9 (2022)

8.5
  • ژانر :   ماجراجویی
  • کارگردان :   Charlie Parsons
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   Australia
  • بازیگران :   Lincoln Howes-  Sophie Woods-  Sylvan Dorney

خلاصه فارسی

در کوئینزلند شمالی دور، 24 غار شده با عزیزان خود روبرو می شوند تا ببینند چه کسی برای تاج گذاری Sole Survivor چه چیزی لازم است.


خلاصه انگلیسی

Located in Far North Queensland, 24 castaways face off with their loved ones to see who has what it takes to be crowned Sole Survivor.


این سریال با نام تجاری Australian Survivor - Season 9 محصول کشور Australia است.به کارگردانی Charlie Parsons و بازیگرانی چون Lincoln Howes,Sophie Woods,Sylvan Dorney در ژانر ماجراجویی,, در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Climb - Season 1

7   - IMDB

در این سری مسابقات فراگیر، کوهنوردان آماتور با یک سری چالش های ذهنی و جسمی سخت مواجه می شوند و از ترسناک ترین صعودهای جهان برای تاج گذاری بهترین کوهنورد آماتور جهان استفاده می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Lockwood & Co - Season 1

7.4   - IMDB

در دنیایی که توسط ارواح گرفتار شده است، سه نوجوان به عنوان محققین ماوراء الطبیعه گرد هم می آیند و برای کشف یک توطئه شیطانی به خطر می اندازند.

زیر‌نویس فارسی سریال Extraordinary - Season 1

7.7   - IMDB

در دنیایی که همه در تولد 18 سالگی قدرت پیدا میکنند، جن این کار را نکرد. او 25 ساله می شود و هنوز منتظر است تا مال خود را بگیرد. جن در دنیایی بزرگ و گیج کننده و مسلح به چیزی جز کمی امید و ناامیدی زیاد، سفر خود را برای یافتن ابرقدرت خود آغاز می کند. اما با انجام این کار، او ممکن است لذت خوب بودن را دریابد.

زیر‌نویس فارسی سریال True Lies - Season 1

5.2   - IMDB

یک زن خانه دار حومه شهر که از کشف این موضوع که شوهر بی مزه و مشاور کامپیوتری او یک جاسوس بین المللی ماهر است، شوکه شده است و زمانی که برای نجات دنیا در کنار او استخدام می شود، وارد یک زندگی پر خطر و ماجرایی می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال FUBAR - Season 1

6.5   - IMDB

وقتی پدر و دختری متوجه می شوند که هر دو مخفیانه برای سیا کار می کنند، یک ماموریت مخفی که قبلاً مخفیانه بود به یک رابطه خانوادگی ناکارآمد تبدیل می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال Next Level Chef - Season 1

6.9   - IMDB

تکامل بعدی در مسابقات آشپزی، زیرا گوردون رمزی یک دستکش آشپزی منحصر به فرد را طراحی کرده است، که در یک صحنه نمادین در سه طبقه قرار دارد، هر طبقه شامل آشپزخانه ای خیره کننده متفاوت است. از طبقه فوقانی درخشان گرفته تا پایین چالش برانگیز زیرزمین، مواد تشکیل دهنده با محیط مطابقت دارند، زیرا رمزی معتقد است آزمون واقعی سرآشپزهای بزرگ نه تنها این است که در بهترین شرایط چه کاری می توانند انجام دهند، بلکه این است که چه نوع جادویی می توانند در آن ایجاد کنند. بدترین!