زیرنویس سریال As We See It - Season 1 (2022)

نام فارسی سریال : همانطور که ما آن را می بینیم - فصل 1 (2022)

8.1
  • ژانر :   کمدی درام
  • کارگردان :   Jason Katims
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Rick Glassman-  Sue Ann Pien-  Albert Rutecki

خلاصه فارسی

یافتن عشق، دوست یابی، یافتن شغل، بزرگ شدن. سه هم اتاقی در طیف اوتیسم را تماشا کنید که در اوایل 20 سالگی خود با تمام شادی، اشک و خنده حرکت می کنند. این هم اتاقیها با کمک خانوادهها، دستیاران و گاهی اوقات همدیگر، شکستهایی را تجربه میکنند و در سفرهای منحصربهفرد خود به سوی استقلال و پذیرش، پیروزیها را جشن میگیرند.


خلاصه انگلیسی

Finding love, making friends, getting a job, adulting. Watch as three roommates on the autism spectrum navigate their early 20s with all its joy, tears and laughter. With the help of their families, aide, and sometimes even each other, these roommates experience setbacks and celebrate triumphs on their own unique journeys towards independence and acceptance.


این سریال با نام تجاری As We See It - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Jason Katims و بازیگرانی چون Rick Glassman,Sue Ann Pien,Albert Rutecki در ژانر کمدی,درام در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال Romantic Getaway - Season 1

یک زوج متاهل معمولی که تلاش می کنند مجرم باشند. همه به خاطر یک آرزوی خود برای داشتن خانواده. از آنجایی که آنها با مبارزه بسیار آشنا برای بسیاری از زوجها - تلاش برای باردار شدن - روبرو میشوند، این زوج فرآیند IVF را آغاز میکنند، اما چرخش و چرخش وجوه 50 هزار پوندی دزدیده شده (به شکل بیتکوین) به این معنی است که زندگی روزمره آنها چیزی جز معمولی

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Freeridge - Season 1

چهار دوست نوجوان پس از اینکه به نظر می رسد یک جعبه قدیمی عجیب و غریب بدبختی - و بیشتر - را به زندگی آنها وارد می کند، برای برگرداندن یک نفرین کار می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال That '90s Show - Season 1

7   - IMDB

دونا و اریک چهارم ژوئیه را در خانه والدینش در پوینت پلیس می گذرانند، جایی که دخترشان لیا تأثیری بر دیگر نوجوانان شهر می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.