زیرنویس سریال Anne of Green Gables (1985) (1985)

نام فارسی سریال : آن گرین گیبلز (1985) (1985)

8.5
  • ژانر :   خانوادگی درام
  • کارگردان :   Kevin Sullivan
  • سال انتشار :   1985
  • محصول کشور :   International United States Euro
  • بازیگران :   Megan Follows-  Colleen Dewhurst-  Richard Farnsworth

خلاصه فارسی

Anne of Green Gables یک فیلم مینی سریال تلویزیونی کانادایی در ژانر درام بر اساس رمانی به همین نام است که در سال ۱۹۸۵ منتشر شد. داستان درباره دختری یتیم است که به اشتباه نزد برادر و خواهری مسن فرستاده شده و با روحیه آتشین و تخیل خود خانه و جامعه جدید خود را مجذوب خود می کند.


خلاصه انگلیسی

Anne of Green Gables is a 1985 Canadian television mini-series drama film based on the novel of the same name. It is about an orphan girl, sent to an elderly brother and sister by mistake, charms her new home and community with her fiery spirit and imagination.


این سریال با نام تجاری Anne of Green Gables (1985) محصول کشور International,United States,Euro است.به کارگردانی Kevin Sullivan و بازیگرانی چون Megan Follows,Colleen Dewhurst,Richard Farnsworth در ژانر خانوادگی,درام در سال 1985 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال Fraggle Rock - Season 1

7.9   - IMDB

به Gobo، Red، Wembley، Mokey، Boober و دوستان جدید Fraggle در ماجراجویی های خنده دار و حماسی درباره جادویی که هنگام جشن گرفتن و مراقبت از دنیای به هم پیوسته خود رخ می دهد، بپیوندید.

زیر‌نویس فارسی سریال Summer Heat - Season 1

2   - IMDB

گروهی از جوانان که در یک استراحتگاه بهشتی کار می کنند، تابستانی فراموش نشدنی را سپری می کنند و عشق، دوستی های واقعی و رازهای ویرانگر را کشف می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Gilded Age - Season 1

8   - IMDB

سال 1882 است و عصر طلایی در جریان است، زمانی که ماریان بروک، دختر یتیم جوان یک ژنرال جنوبی، با خاله های معمولی خود در شهر نیویورک نقل مکان می کند. با کمک پگی اسکات، یک زن آفریقایی-آمریکایی که خود را به عنوان خدمتکار خود در می آورد، ماریان درگیر زندگی خیره کننده همسایه های ثروتمندش می شود که در تلاش است بین پایبندی به قوانین یا ایجاد مسیر خود تصمیم بگیرد.