زیرنویس سریال Ancient Aliens - Season 18 (2022)

نام فارسی سریال : بیگانگان باستان - فصل 18 (2022)

7.1
  • ژانر :   مستند فانتزی داستانی
  • کارگردان :   Kevin Burns
  • سال انتشار :   2022
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Robert Clotworthy-  Giorgio A. Tsoukalos-  David Childress

خلاصه فارسی

در سال 2021، دولت ایالات متحده یک سابقه 70 ساله انکار بشقاب پرنده ها را شکست و گزارشی پیشگامانه در مورد پدیده های ناشناس هوایی منتشر کرد. آیا ما در آستانه افشای کامل دولت درباره اشیاء عجیبی هستیم که در آسمان ما شاهد آن هستیم؟ و اگر چنین است، آیا به زودی متوجه خواهیم شد که آنها در واقع منشأ فرازمینی دارند؟


خلاصه انگلیسی

In 2021, the United States government broke a 70-year precedent of denying UFOs and released a groundbreaking report on Unidentified Aerial Phenomena. Are we on the brink of full government disclosure about the strange objects witnessed in our skies? And if so, will we soon discover that they are, in fact, of extraterrestrial origin?


این سریال با نام تجاری Ancient Aliens - Season 18 محصول کشور United States است.به کارگردانی Kevin Burns و بازیگرانی چون Robert Clotworthy,Giorgio A. Tsoukalos,David Childress در ژانر مستند,فانتزی,داستانی در سال 2022 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Midnight Asia: Eat Dance Dream - Season 1

6.5   - IMDB

شب بازیگوشی ترین جنبه کلان شهرهای آسیا را به نمایش می گذارد. این مستند از غذا، نوشیدنی، موسیقی - و جغدهای شب که در تاریکی میدرخشند، عکس میگیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال American Rock Stars - Season 1

7.7   - IMDB

نیک آفرمن یک سریال بدون دسترسی را روایت میکند که تیم کرلینگ مردان دارنده مدال طلا را به عنوان نماینده ایالات متحده در بازیهای المپیک زمستانی 2022 نشان میدهد. گروهی از افراد معمولی با ریشه های شهری کوچک، مدال طلای به یاد ماندنی خود را از سال 2018، زمانی که از گمنامی نسبی به شهرت جهانی رسیدند، دوباره زنده می کنند. این مستند داستان های شخصی اسکیپ جان شوستر، مجری تیم و هر یک از اعضای تیم را روایت می کند. از موفقیت غیرمحتمل آنها در پیونگ چانگ تا چالش مقابله با تیمی از رقبای تازه کار در آزمون های المپیک، این یک داستان احساس خوبی است از اینکه چگونه یک تیم از ردهای خود توصیف می کنند سعی می کنند بر چالش ها و فشار برای رسیدن به اوج خود غلبه کنند. یک بار دیگر ورزش کنید

زیر‌نویس فارسی سریال Nova - Season 49

8.7   - IMDB

نمادهای درخشان پرستیژ، آسمان خراش ها روشی مبتکرانه برای صرفه جویی در فضا در مناطق متراکم شهری هستند. اما حتی با ابداع راههایی برای دفاع از آنها در برابر آتشسوزی، باد و زلزله، آیا میتوانیم آنها را زیستپذیرتر، تعاملیتر و سازگارتر با محیط زیست کنیم؟

زیر‌نویس فارسی سریال The Lazarus Project - Season 1

7.2   - IMDB

جورج از خواب بیدار می شود و چندین ماه در گذشته خود را می بیند قبل از اینکه برای پروژه لازاروس استخدام شود - سازمانی مخفی که زمانی که جهان در خطر انقراض است زمان را به عقب برمی گرداند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Originals - Season 1

8.3   - IMDB

The Originals بخشی از مجموعه خاطرات خون آشام است که در نیواورلئان اتفاق می افتد. این فیلم بر روی میکائلسون متمرکز است که به نام خون آشام اجداد نیز شناخته می شود، کلاوس، الیجا، ربکا بود. خانواده قدرت است. خانواده خون آشام هزاران سال پیش قسم خورده بودند. همیشه و برای همیشه به هم می چسبند. اکنون قرن ها می گذرد و انسجام شکسته شده است. وقتی کلاوس میکائلسون، خون آشام با خون گرگینه، این خبر را دریافت کرد که یک ماوراء طبیعی علیه او در محله فرانسوی نیواورلئان قرار دارد، به شهری که تا حدی ساخته بود بازگشت.

زیر‌نویس فارسی سریال Anthony Bourdain Parts Unknown - Season 1

8.8   - IMDB

آیا این نگرش "هر چیزی پیش می رود" هنوز وجود دارد؟