زیرنویس سریال American Horror Story - Season 4 (2014)

نام فارسی سریال : داستان ترسناک آمریکایی - فصل 4 (2014)

  • ژانر :   درام فانتزی وحشت رمز و راز
  • کارگردان :   Brad Falchuk Ryan Murphy
  • سال انتشار :   2014
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Evan Peters-  Jessica Lange-  Sarah Paulson

خلاصه فارسی

داستان ترسناک آمریکایی (فصل 4) در مشتری، فلوریدا، 1952 اتفاق می افتد. این فصل بر یکی از معدود سیرک های باقی مانده در آن لحظه تمرکز دارد و اعضای سیرک می توانند برای حفظ خانه خود هر کاری انجام دهند. این فیلم عمدتاً در مورد درگیری بین نیروهای عرفانی است…


خلاصه انگلیسی

American Horror Story (Season 4) takes place in Jupiter, Florida,1952. This season focuses on one of the few remaining circuses at that moment and the circus’s members can do anything to keep their home. The movie is mainly about the conflict between the mystical forces…


این سریال با نام تجاری American Horror Story - Season 4 محصول کشور United States است.به کارگردانی Brad Falchuk,Ryan Murphy و بازیگرانی چون Evan Peters,Jessica Lange,Sarah Paulson در ژانر درام,فانتزی,وحشت,رمز و راز در سال 2014 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال Summer Heat - Season 1

2   - IMDB

گروهی از جوانان که در یک استراحتگاه بهشتی کار می کنند، تابستانی فراموش نشدنی را سپری می کنند و عشق، دوستی های واقعی و رازهای ویرانگر را کشف می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Gilded Age - Season 1

8   - IMDB

سال 1882 است و عصر طلایی در جریان است، زمانی که ماریان بروک، دختر یتیم جوان یک ژنرال جنوبی، با خاله های معمولی خود در شهر نیویورک نقل مکان می کند. با کمک پگی اسکات، یک زن آفریقایی-آمریکایی که خود را به عنوان خدمتکار خود در می آورد، ماریان درگیر زندگی خیره کننده همسایه های ثروتمندش می شود که در تلاش است بین پایبندی به قوانین یا ایجاد مسیر خود تصمیم بگیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Promised Land - Season 1

6.9   - IMDB

یک درام حماسی و نسلی درباره دو خانواده اهل لاتین که در دره سونوما کالیفرنیا برای کسب ثروت و قدرت رقابت می کنند.