زیرنویس سریال American Dad! - Season 9 (2013)

نام فارسی سریال : پدر آمریکایی! - فصل 9 (2013)

7.4
  • ژانر :   انیمیشن کمدی
  • کارگردان :   Mike Barker Seth MacFarlane Matt Weitzman
  • سال انتشار :   2013
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Seth MacFarlane-  Wendy Schaal-  Dee Bradley Baker

خلاصه فارسی

در فصل نهم داستان انیمیشن استن اسمیت، پدر آمریکایی، جف در یک سفینه فضایی بیگانه گیر افتاده و کلاوس نیز بدن انسان خود را پیدا می کند. راجر ناپدری استن می شود و هیلی به عنوان خواننده بار برای راجر شغل می گیرد.


خلاصه انگلیسی

In the Season 9 of the animated story of Stan Smith, American Dad , Jeff is stranded on an alien space ship and Klaus also finds his human body. Roger becoming Stan's stepfather and Hayley getting a job as a bar singer for Roger.


این سریال با نام تجاری American Dad! - Season 9 محصول کشور United States است.به کارگردانی Mike Barker,Seth MacFarlane,Matt Weitzman و بازیگرانی چون Seth MacFarlane,Wendy Schaal,Dee Bradley Baker در ژانر انیمیشن,کمدی در سال 2013 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Toast of Tinseltown - Season 1

7.5   - IMDB

استیون توست شکنجهشده به زمین بازی بازیگر اصلی - هالیوود نقل مکان میکند. مطمئناً این بار او تحسینی را که بسیار شایسته آن است دریافت خواهد کرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Rebelde - Season 1

6.9   - IMDB

به مدرسه Elite Way برگردید زیرا نسل جدیدی از دانش آموزان امیدوارند در نبرد باندها پیروز شوند.

زیر‌نویس فارسی سریال Run the Burbs - Season 1

5.5   - IMDB

Run the Burbs خانواده ای جوان و جسور ویتنامی-آسیایی جنوبی-کانادایی را دنبال می کند که رویکرد متفاوتی برای زندگی کامل دارند و در عین حال طرز فکر ما را در مورد ارزش های خانوادگی معاصر و زندگی در حومه ها تغییر می دهد.

زیر‌نویس فارسی سریال Son of a Critch - Season 1

7.2   - IMDB

این سریال بر اساس خاطرات کمدین مارک کریچ به همین نام، دوران کودکی او را در نیوفاندلند و لابرادور به نمایش می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Pivoting - Season 1

6.8   - IMDB

در یک شهر کوچک و طبقه متوسط ​​در لانگ آیلند، نیویورک، سه زن - و دوستان صمیمی دوران کودکی - با مرگ چهارمین عضو گروه خود کنار می آیند. وقتی با این واقعیت مواجه میشوند که زندگی کوتاه است، این زنان از طریق یک سری تصمیمهای تکانشی، نادرست و خودسرانه، مسیر فعلی خود را تغییر میدهند. این محورها پیوند آنها را تقویت میکنند و ثابت میکنند که هرگز دیر نیست که زندگی خود را در جستجوی خوشبختی خراب کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Wolf Like Me - Season 1

7.3   - IMDB

گری یک ویران عاطفی است و از زمان مرگ همسرش برای تأمین مخارج دخترش تلاش می کند. مری رازی دارد که نمی تواند خودش را با کسی در میان بگذارد. کائنات این دو را به دلیلی کنار هم آورد.