زیرنویس سریال American Crime Story: The People vs. O.J. Simpson - Season 1 (2016)

نام فارسی سریال : داستان جنایی آمریکایی: مردم در برابر O.J. سیمپسون - فصل 1 (2016)

8.4
  • ژانر :   درام زندگینامه
  • کارگردان :   Scott Alexander Larry Karaszewski
  • سال انتشار :   2016
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Sarah Paulson-  Kenneth Choi-  Sterling K. Brown

خلاصه فارسی

فصل اول با قتل دو نفر کشته شده ، نیکول براون سیمپسون و رونالد گلدمن که پلیس لس آنجلس را به خانه OJ Simpson هدایت می کند ، آغاز می شود.


خلاصه انگلیسی

The film revolves around a number of the most famous criminals in history. The first season begins with the murder of two persons killed, Nicole Brown Simpson and Ronald Goldman leading the Los Angeles police to the home of OJ Simpson.


این سریال با نام تجاری American Crime Story: The People vs. O.J. Simpson - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Scott Alexander,Larry Karaszewski و بازیگرانی چون Sarah Paulson,Kenneth Choi,Sterling K. Brown در ژانر ,درام,زندگینامه در سال 2016 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال The Tourist - Season 1

7   - IMDB

وقتی مردی بدون هیچ خاطرهای در حومه استرالیا از خواب بیدار میشود، باید از سرنخهایی که در اختیار دارد برای کشف هویت خود استفاده کند تا گذشتهاش به او برسد.

زیر‌نویس فارسی سریال The Cleaning Lady - Season 1

7   - IMDB

یک پزشک باهوش برای نجات پسر بیمارش برای درمان پزشکی به ایالات متحده می آید. اما هنگامی که سیستم شکست می خورد و او را به مخفی شدن سوق می دهد، او حاضر نیست مورد ضرب و شتم قرار گیرد و به حاشیه رانده شود. در عوض، او تبدیل به یک خانم نظافتچی برای اوباش می شود و بازی را با قوانین خودش شروع می کند

زیر‌نویس فارسی سریال Good Sam - Season 1

6   - IMDB

یک جراح قلب با استعداد در نقش رهبری جدید خود به عنوان رئیس جراحی پس از اینکه رئیس مشهورش به کما میرود، برتری مییابد. هنگامی که رئیس سابق او ماهها بعد از خواب بیدار میشود و خواستار از سرگیری وظایفش میشود، سم وظیفه نظارت بر این متخصص خودپسند را با چاقوی جراحی بر عهده دارد که هرگز استعداد درخشان او را تصدیق نکرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Women of the Movement - Season 1

7.6   - IMDB

یک سریال محدود با تمرکز بر مامی تیل موبلی، که زندگی خود را وقف عدالت جویی برای پسرش امت تیل پس از قتل وحشیانه او در جیم کرو جنوبی کرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Archive 81 - Season 1

7.3   - IMDB

یک آرشیودار کار بازیابی نوارهای ویدئویی آسیب دیده را بر عهده می گیرد و در گرداب معمایی که شامل کارگردان گمشده و فرقه شیطانی است، کشیده می شود.

زیر‌نویس فارسی سریال Summer Heat - Season 1

2   - IMDB

گروهی از جوانان که در یک استراحتگاه بهشتی کار می کنند، تابستانی فراموش نشدنی را سپری می کنند و عشق، دوستی های واقعی و رازهای ویرانگر را کشف می کنند.