زیرنویس سریال Acapulco - Season 3 (2024)

نام فارسی سریال : آکاپولکو - فصل 3 (2024)

7.8
  • ژانر :   کمدی
  • کارگردان :   Jason Shuman Austin Winsberg
  • سال انتشار :   2024
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Enrique Arrizon-  Fernando Carsa-  Damián Alcázar

خلاصه فارسی

در فصل سوم، زمان آشتی دادن اشتباهات گذشته و شروع های جدید هیجان انگیز فرا رسیده است. در داستان حاضر، ماکسیمو مسنتر خود را در حال بازگشت به لاس کولیناسی میبیند که دیگر نمیشناسد. در حالی که در سال 1985، ماکسیمو جوانتر به صعود خود از نردبان موفقیت ادامه میدهد در حالی که به طور بالقوه تمام روابطی را که برای ایجاد آن سخت تلاش کرده است، به خطر میاندازد.


خلاصه انگلیسی

In season three, it’s time to reconcile past mistakes and exciting new beginnings. In the present story, older Maximo finds himself returning to a Las Colinas he no longer recognizes. While in 1985, younger Maximo continues his climb up the ladder of success while potentially jeopardizing all the relationships he’s worked so hard to build.


این سریال با نام تجاری Acapulco - Season 3 محصول کشور United States است.به کارگردانی Jason Shuman,Austin Winsberg و بازیگرانی چون Enrique Arrizon,Fernando Carsa,Damián Alcázar در ژانر کمدی در سال 2024 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Elsbeth - Season 1

7.7   - IMDB

الزبث پس از ترک حرفه حقوقی خود برای یک نقش تحقیقاتی جدید، خود را در حال شوخی با کاپیتان پلیس نیویورک سی دبلیو واگنر به عنوان ناظر خارجی برای وزارت دادگستری ایالات متحده در پی یافته های سوء رفتار می بیند. افسر کایا بلانکه در کنار الزبث کار می کند که دستوراتی از واگنر برای به حاشیه راندن تأثیر وکیل بر عملیات پلیس دارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Romantic Getaway - Season 1

یک زوج متاهل معمولی که تلاش می کنند مجرم باشند. همه به خاطر یک آرزوی خود برای داشتن خانواده. از آنجایی که آنها با مبارزه بسیار آشنا برای بسیاری از زوجها - تلاش برای باردار شدن - روبرو میشوند، این زوج فرآیند IVF را آغاز میکنند، اما چرخش و چرخش وجوه 50 هزار پوندی دزدیده شده (به شکل بیتکوین) به این معنی است که زندگی روزمره آنها چیزی جز معمولی

زیر‌نویس فارسی سریال Freeridge - Season 1

چهار دوست نوجوان پس از اینکه به نظر می رسد یک جعبه قدیمی عجیب و غریب بدبختی - و بیشتر - را به زندگی آنها وارد می کند، برای برگرداندن یک نفرین کار می کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال That '90s Show - Season 1

7   - IMDB

دونا و اریک چهارم ژوئیه را در خانه والدینش در پوینت پلیس می گذرانند، جایی که دخترشان لیا تأثیری بر دیگر نوجوانان شهر می گذارد.

زیر‌نویس فارسی سریال Animal Control - Season 1

7   - IMDB

این کمدی تک دوربینی گروهی از کارگران محلی کنترل حیوانات را دنبال می کند که زندگی آنها به دلیل ساده بودن حیوانات پیچیده است، اما انسان ها نه.

زیر‌نویس فارسی سریال The Consultant - Season 1

6.5   - IMDB

پس از یک تراژدی غیرقابل توصیف در CompWare، یک استودیوی بازی مستقر در مرکز شهر لس آنجلس، یک مشاور مرموز، Regus Patoff، وارد شهر می شود و مسئولیت را بر عهده می گیرد.