زیرنویس سریال A Small Light - Season 1 (2023)

نام فارسی سریال : یک نور کوچک - فصل 1 (2023)

8.4
  • ژانر :   زندگینامه درام داستانی
  • کارگردان :   Joan Rater Tony Phelan
  • سال انتشار :   2023
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Ashley Brooke-  Andy Nyman-  Billie Boullet

خلاصه فارسی

میپ گیس بیست و چند ساله وقتی که رئیسش اتو فرانک نزد او آمد و از او خواست که خانواده اش را در طول جنگ جهانی دوم از نازی ها پنهان کند، تردید نکرد. برای دو سال بعد، میپ، همسرش جان، و سایر کمککنندگان، مراقب هشت روحی بودند که در انکس مخفی پنهان شده بودند. و این میپ بود که خاطرات آن را پیدا کرد و آن را ایمن نگه داشت تا اتو، تنها کسی که از هشت نفر زنده ماند، بعداً بتواند آن را به عنوان یکی از قدرتمندترین گزارش های هولوکاست با جهان به اشتراک بگذارد.


خلاصه انگلیسی

Twentysomething Miep Gies didn’t hesitate when her boss Otto Frank came to her and asked her to hide his family from the Nazis during World War II. For the next two years, Miep, her husband Jan, and the other helpers watched over the eight souls in hiding in the Secret Annex. And it was Miep who found Anne’s Diary and kept it safe so Otto, the only one of the eight who survived, could later share it with the world as one of the most powerful accounts of the Holocaust.


این سریال با نام تجاری A Small Light - Season 1 محصول کشور United States است.به کارگردانی Joan Rater,Tony Phelan و بازیگرانی چون Ashley Brooke,Andy Nyman,Billie Boullet در ژانر زندگینامه,درام,داستانی در سال 2023 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال The New Look - Season 1

7.4   - IMDB

داستان تکان دهنده این است که چگونه نماد مد کریستین دیور و معاصرانش از جمله کوکو شانل، پیر بالمین و کریستوبال بالنسیاگا در وحشت جنگ جهانی اول حرکت کردند و مد مدرن را راه اندازی کردند.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.

زیر‌نویس فارسی سریال Dear Edward - Season 1

7   - IMDB

پسربچه ای 12 ساله از یک سانحه هوایی جان سالم به در می برد که باعث کشته شدن سایر مسافران پرواز از جمله خانواده او می شود. در حالی که او و دیگرانی که تحت تأثیر این تراژدی قرار گرفته اند سعی می کنند آنچه را که اتفاق افتاده درک کنند، دوستی ها، عاشقانه ها و جوامع غیرمنتظره ای شکل می گیرد.

زیر‌نویس فارسی سریال Better - Season 1

7   - IMDB

پس از جلوگیری از یک تراژدی خانوادگی، یک کارآگاه پلیس فاسد تحت بیداری اخلاقی دردناکی قرار میگیرد و تصمیم میگیرد تا بیست سال خطای خود را جبران کند، اما ارضای وجدان تازه کشف شدهاش کار سادهای نیست.

زیر‌نویس فارسی سریال Alert - Season 1

5   - IMDB

وقتی پسر افسر پلیس نیکی پارکر ناپدید میشود، او به واحد گمشده لسآنجلس (LAMPU) میپیوندد تا به افراد دیگر کمک کند تا عزیزانشان را پیدا کنند، حتی وقتی او به دنبال خود میگردد. شش سال بعد، وقتی شوهر سابقش، دوون زولنر، با عکسی از پسر گمشدهشان ظاهر میشود، دنیای او زیر و رو میشود. یا آن؟