زیرنویس سریال 9-1-1: Lone Star - Season 4 (2023)

نام فارسی سریال : 9-1-1: ستاره تنها - فصل 4 (2023)

7.3
  • ژانر :   اکشن درام دلهره آور
  • کارگردان :   Ryan Murphy Tim Minear
  • سال انتشار :   2023
  • محصول کشور :   United States
  • بازیگران :   Rob Lowe-  Ronen Rubinstein-  Sierra Aylina McClain

خلاصه فارسی

کاپیتان استرند و وگا همراه با اعضای 126 زمانی که یک درهکو، مجموعهای از رعد و برقهای شدید در حال حرکت سریع به آستین برخورد کرد و باعث بادهای طوفانی و گردبادی، بارانهای شدید، سیل ناگهانی و مسیر گسترده ای از تخریب اشتیاق تازه یافته اوون به موتورسواری او را در مسیری بالقوه خطرناک قرار می دهد. تامی وقتی با یک پدر مجرد جذاب ملاقات می کند، پتانسیل یک عاشقانه را دارد. و همانطور که T.K. و کارلوس برای عروسی خود آماده می شوند، رازی از گذشته کارلوس ممکن است مانع خوشبختی آنها شود.


خلاصه انگلیسی

Captains Strand and Vega along with the members of the 126 are called into action to a county fair when a Derecho, a series of fast-moving group of severe thunderstorms hit Austin, causing hurricanic and tornadic-force winds, heavy rains, flash floods and a wide path of destruction. Owen’s newfound passion for motorcycling puts him on a potentially dangerous path. Tommy has the potential for a romance when she meets an attractive single father. And as T.K. and Carlos prepare for their wedding, a secret from Carlos’ past may stand in their way to happiness.


این سریال با نام تجاری 9-1-1: Lone Star - Season 4 محصول کشور United States است.به کارگردانی Ryan Murphy,Tim Minear و بازیگرانی چون Rob Lowe,Ronen Rubinstein,Sierra Aylina McClain در ژانر اکشن,درام,دلهره آور در سال 2023 ساخته شده است. که در سایت نیو ساب تایتل ارائه شده است.


اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اطلاعات بازیگران

سریال مرتبط

سریال مرتبط را از این قسمت پیدا کنید.

زیر‌نویس فارسی سریال Monsieur Spade - Season 1

6.9   - IMDB

سال 1963 است و کارآگاه افسانهای سام اسپید از دوران بازنشستگی خود در جنوب فرانسه لذت میبرد. برخلاف روزهایی که او به عنوان یک چشم خصوصی در سانفرانسیسکو فعالیت می کرد، زندگی اسپید در بوزولز آرام و آرام است. اما شایعه بازگشت رقیب قدیمی او همه چیز را تغییر خواهد داد.

زیر‌نویس فارسی سریال Insomnia - Season 1

6   - IMDB

اما با بی خوابی دست و پنجه نرم می کند که زندگی رویایی او را تهدید می کند و بازتاب گذشته مادرش است. همانطور که زندگی او شروع به باز شدن می کند، اما مجبور می شود با گذشته دردناک خود روبرو شود تا حقایقی را کشف کند که می تواند از یک تراژدی قریب الوقوع جلوگیری کند.

زیر‌نویس فارسی سریال The New Look - Season 1

7.4   - IMDB

داستان تکان دهنده این است که چگونه نماد مد کریستین دیور و معاصرانش از جمله کوکو شانل، پیر بالمین و کریستوبال بالنسیاگا در وحشت جنگ جهانی اول حرکت کردند و مد مدرن را راه اندازی کردند.

زیر‌نویس فارسی سریال Constellation - Season 1

6.8   - IMDB

هنگامی که یک تصادف مرگبار در ایستگاه فضایی بینالمللی رخ میدهد، یک فضانورد تنها سفر قهرمانانه به زمین را انجام میدهد، تنها برای کشف بخشهای کلیدی زندگی او - از جمله دختر جوانش - تغییر کرده است.

زیر‌نویس فارسی سریال X-Men '97 - Season 1

8.9   - IMDB

از جایی که «مردان ایکس» متوقف شد، مردان ایکس در یک دوره گذار هستند و با از دست دادن پروفسور ایکس دست و پنجه نرم می کنند. همه می دانند که احتمالاً موقتی است.

زیر‌نویس فارسی سریال The Way Home - Season 1

وقتی سه نسل از زنان پس از بیش از دو دهه دوری دوباره به هم میرسند، سفری روشنگر – و غافلگیرکننده – به سوی شفا را آغاز میکنند که هیچیک از آنها نمیتوانست تصورش را بکند، زیرا یاد میگیرند چگونه راه خود را به سوی یکدیگر پیدا کنند.